Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Włocławska firma Koned 8 stycznia 2007 r. otworzyła swój kolejny salon. Placówka mieści się przy siedzibie firmy na ul. Łęgskiej 3 A. Nowy salon to przede wszystkim ukłon w stronę klientów zdecydowanych na zakup taniej oferty łazienkowej. Na powierzchni ok. 250 m2 znaleźć można produkty takich marek jak: Cersanit,
Panda, Imperial, Invena, Deante, Oval, Elita, Opoczno i Vidima. Natomiast wśród oferowanego wyposażenia: armaturę, ceramikę sanitarną, kabiny i panele prysznicowe, zestawy natryskowe, wanny, meble łazienkowe, płytki ceramiczne oraz zlewozmywaki.
Do podjęcia przez nas decyzji o otwarciu salonu z tanią ofertą skłoniła nas sytuacja zalania rynku przez tanie produkty, a także konkurencja w postaci hipermarketów – mówi Piotr Górniewicz, kierownik działu sanitarnego w firmie Koned. – Do tej pory w naszej ofercie dominowały produkty ze średniej i wyższej półki cenowej. Poprzez uzupełnienie jej o tanie elementy wyposażenia łazienki jesteśmy w stanie obsłużyć większą liczbę klientów.
Nowo otwarty punkt powstał na piętrze budynku, w którym znajduje się otwarty w październiku 2005 r. salon łazienkowy. Poszczególne produkty prezentowane są tutaj w boksach, na ekspozytorach oraz ekspozytorach wolno stojących. Jak informuje Piotr Górniewicz, klienci salonu z tanią ofertą liczyć mogą na doradztwo, możliwość skorzystania z usług wykonawców i instalatorów oraz transport zakupionych towarów.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA