Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Koło proponuje inwestorom kompleksową ofertę wyposażenia łazienek w obiektach użyteczności publicznej. Szeroka gama produktów firmy pozwala zaaranżować każdą łazienkę, zarówno w teatrze, hotelu, jak i na stacji benzynowej czy w innym miejscu użyteczności publicznej.

W ofercie Koło znajdują się m.in. elementy wyposażenia łazienek wykonane ze stali nierdzewnej. Umywalki, miski ustępowe i pisuary wykonane z wysokiej jakości szwedzkiej stali szlachetnej doskonale sprawdzają się w toaletach publicznych - są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Łazienka wyposażona w praktycznie niezniszczalne wyroby ze stali nierdzewnej jest bardzo dobrym pomysłem na stacji benzynowej, w biurze, hotelu - w miejscach, gdzie codziennie przewija się wielu ludzi. Teflonowa powłoka, która pokrywa wewnętrzną część pisuaru oraz miski WC sprawia, że usuwanie brudu, osadów i chemicznych zanieczyszczeń staje się niezwykle proste, co znacznie ułatwia utrzymanie higieny w toaletach publicznych.

Wiele oferowanych przez Koło wyrobów dedykowanych jest szczególnie do zastosowania w toaletach o dużym natężeniu ruchu. Są to zarówno umywalki wpuszczane w blat, podblatowe, jak i miski ustępowe wiszące, pisuary oraz bidety. W miejscu, gdzie przepływ ludzi jest szczególnie duży, co oznacza wzmożoną eksploatację, a nawet dewastację, najważniejszą kwestią jest łatwość utrzymania czystości. Przykładem niech będzie łazienka wyposażona w wysokiej jakości ceramikę firmy Keramag z serii Preciosa. Jest ona estetyczna, wygodna i trwała w eksploatacji. Tak wyposażona toaleta może stać się wizytówką każdego obiektu użyteczności publicznej.

W ofercie Koło znajdują się też toalety przystosowane do wymagań osób niepełnosprawnych. Są one niezbędne nie tylko w obiektach, w których naturze leży konieczność dostosowania się do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej (w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, hospicjach, przychodniach lekarskich), ale również w hotelach, urzędach i innych obiektach użyteczności publicznej. Podstawowym elementem wyposażenia takich łazienek są wyroby ceramiczne marki Nova Top Bez Barier, zaprojektowane w taki sposób, aby łatwo mogły z nich korzystać osoby z ograniczoną sprawnością. Ergonomiczne i podnoszące bezpieczeństwo rozwiązania serii Nova Top Bez Barier dają możliwość samodzielnego korzystania z urządzeń sanitarnych oraz gwarantują swobodę w sytuacjach intymnych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA