Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W ramach tegorocznej edycji konkursu na „Projekt Łazienki 2010” można zgłaszać swoje propozycje na aranżację wolnostojącego zespołu toalet, który wpisze się w naturalny charakter krajobrazu praskiego odcinka Wisły Warszawskiej.
To już XII edycja projektu organizowanego przez Sanitec Koło. W tym roku partnerem firmy jest Miasto Stołeczne Warszawa. Ta wspólna inicjatywa to jeden z etapów rewitalizacji praskiego nadbrzeża Wisły i udostępnienia go dla turystów i mieszkańców stolicy. Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoimi pomysłami na nadwiślańską toaletę.
Obiekt należy zaprojektować tak, aby łączył budynek toalety z częścią plenerową, towarzyszącą sąsiednim plażom. W sanitariacie, który dostępny będzie przez cały rok, musi znaleźć się szalet dla kobiet, mężczyzn oraz osób niepełnosprawnych, a także pomieszczenie gospodarcze. Projekt części zewnętrznej, z której korzystać będzie można w sezonie wiosenno-letnim, powinien uwzględniać natryski, przebieralnie, umywalkę oraz dojście i dojazd techniczny. W projekcie należy wykorzystać produkty marek Koło i Keramag oraz akcesoria łazienkowe oferowane przez Sanitec Koło.
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które złożą swój projekt koncepcyjny w sekretariacie konkursu. Prace można nadsyłać do 18 maja 2010 roku, a wyniki zostaną ogłoszone 15 czerwca 2010 roku. Aby wziąć udział w konkursie internetowym należy wstawić swoją pracę na stronę konkursu www.konkurskolo.pl do 31.05.2010 roku.
Grand Prix dla zwycięzcy wynosi 20 tys. złotych. Ponadto organizatorzy przewidzieli jedno wyróżnienie I stopnia, dwa wyróżnienia II stopnia i trzy wyróżnienia III stopnia oraz dodatkową nagrodę przyznaną przez Internautów. Łączna suma nagród wynosi 45 tys. złotych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA