Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Łazienka w każdym domu jest zbyt ważna, by jej wygląd stanowił dzieło przypadku. Chcąc nadać jej więcej kolorów, firma Duschy - przedstawiciel szwedzkiego producenta dodatków i akcesoriów łazienkowych Duschoprodukter AB, proponuje kilka wybranych ze swojej oferty serii akcesoriów łazienkowych o nowych wzorach.

Dzięki temu, iż poszczególne produkty posiadają te same motywy dekoracyjne, można stworzyć miejsce podkreślające osobowość i zainteresowania domowników.

Deski sedesowe Duschy wykonano z kolorowego plastiku, w który wtopiono motywy ze świata roślin i zwierząt morskich; stąd ich nazwy - Akwarium, Ocean, Delfin, Żółwie. Ciekawie prezentują się także deski z wtopionymi muszlami - Shellwork, Starfisch lub Softschell. Łatwe w montażu deski o wymiarach 43x36 cm, mają regulowane, chromowane mocowania (od 11 do 20,5 cm), co pozwala na dopasowanie ich do większości dostępnych na polskim rynku kompaktów.

Duschy oferuje ponadto nowe wzory kompletów łazienkowych. W ich skład wchodzą: dozownik do mydła w płynie bądź szamponu, kubek, kubek na szczoteczki, mydelniczka i szczoteczka do rąk. Podwójne ścianki każdego z tych akcesoriów wykonano z przezroczystego tworzywa, a następnie przestrzeń pomiędzy nimi wypełniono płynem, w którym zatopiono drobne muszelki, trawki, suszone liście. Każdy z elementów kompletu można kupić oddzielnie. Wysoka jakość, bogata kolorystyka i zupełnie nowe na polskim rynku wzornictwo oferowanych przez Duschy akcesoriów gwarantują zadowolenie klientów.

Oprócz wymienionych zalet wszystkie prezentowane serie łazienkowe są także atrakcyjne z powodu swojej niezwykle przystępnej ceny. Deski sedesowe Duschy można kupić już za 170 do 230 złotych, natomiast kompletne zestawy łazienkowe dostępne są w cenie 120 złotych. Dzięki temu, zaaranżowanie łazienki w nowym stylu nie zrujnuje domowego budżetu, a zdecydowanie poprawi nastrój jej użytkowników.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA