Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Przedstawiamy dziś Państwu nowe propozycje z kolekcji firmy Antado. Dla amatorów kolorowych łazienek gdyński producent stworzył ciekawą ofertę.

Obserwując rosnące zainteresowanie klientów kolorową ceramiką sanitarną, obecną na rynku między innymi za sprawą firmy Deger, w Antado postanowiono poddać zmianom niektóre meble z popularnych na rynku serii EG-3 oraz BC-1. Tak powstały serie EGK-3 i BCK-1.

Seria EGK-3, meble kilkakrotnie lakierowane, polerowane, z frontami wykonanymi z giętych płyt mdf,

została wzbogacona o nowe szafki EGK-346/4 zaprojektowane do serii kolorowych umywalek. Dodatki do mebli w postaci blatów i uchwytów zostały wykonane w kolorach zgodnych z kolorami ceramiki. Tak została przeobrażona również seria BC-1. Podobnie jak seria EGK-3 tak i BCK-1 to meble o wysokiej odporności na wilgoć. Korpusy i fronty kilkakrotnie lakierowane oraz polerowane. Co prawda występuje w niej również tylko jeden model ceramicznej umywalki dostępny w pięciu kolorach, lecz pozostałe szafki pod umywalki, regały oraz pojedyncze szafki wiszące, są dostępne z dodatkami w kolorach białym, popielatym, różowym, zielonym, niebieskim i beżowym.

Kolorowe nowości oraz szereg innych propozycji zaprezentowane zostaną na Targach Budma 2004 w Poznaniu w dniach 20-23 stycznia 2004. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 3 w pawilonie 2.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA