Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowe rozwiązanie Kludi w zakresie systemów natryskowych - kolumna natryskowa - stanowi alternatywę dla paneli natryskowych montowanych na ścianie. Elegancka armatura składająca się z elementów podtynkowych i natynkowych zapewnia pełną swobodę ruchów pod prysznicem.

Kolumny natryskowe dostępne są w seriach new waves, Amphora oraz Joop!. W przeciwieństwie do tradycyjnych naściennych paneli natryskowych w kolumnach natryskowych Kludi, dzięki kombinacji elementów podtynkowych i natynkowych, cały gąszcz elementów instalacyjnych znika w ścianie, pozostawiając na zewnątrz jedynie eleganckie uchwyty.

Cechą wspólną kolumn natryskowych jest ogólna koncepcja formy: montowana symetrycznie natynkowo pomiędzy uchwytami kolumna prowadzi wodę ku górze do głowicy natryskowej, która umocowana jest nieruchomo (Joop!) lub umożliwia regulację kąta strumienia (Amphora, new waves). Mając obie ręce wolne użytkownik może w pełni delektować się komfortową kąpielą. Rączka natrysku z wężem wyprowadzana jest z dolnego końca kolumny, a jej zadaniem jest kontrolowane dozowanie wody, gdy na przykład włosy mają pozostać suche.

Techniczne wnętrze kolumny natryskowej potwierdza najwyższą jakość produktu, w którym zastosowano ekstremalnie wytrzymałe głowice ceramiczne o kącie obrotu 90Ľ, umożliwiające komfortowe i precyzyjne otwieranie oraz zamykanie dopływu wody.

Montaż kolumn natryskowych odbywa się w dwóch etapach. Najpierw montowane są elementy podtynkowe. Eleganckie chromowane elementy zewnętrzne pojawią się na ścianie dopiero wtedy, gdy glazurnik będzie gotowy ze swoją pracą. Kolumna natryskowa sprzedawana jest jako kompletny zestaw składający się z elementów do montażu podtynkowego oraz montażu wykończeniowego.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA