Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Tegoroczna prezentacja firmy Ravak na targach ISH we Frankfurcie była nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania bogatej oferty oraz nowości produktowych, ale także świętowania 20-lecia działalności firmy.

Podczas dwudziestoletniej obecności na rynku firma Ravak zdobyła uznanie klientów i silną pozycje w branży łazienkowej. Produkty firmy cieszą się niezmienną popularnością, a marka Ravak jest nieodłącznie kojarzona z dobrej jakości wyposażeniem do każdej, nawet bardzo małej łazienki oraz ciekawymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami, które zapewniają komfort kąpieli.
Na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie, największej imprezie targowej branży łazienkowej, Ravak  zaprezentował szereg nowości. Wśród nich kolekcję kabin prysznicowych „FineLine”, która już w maju tego roku pojawi się na rynku, wannę „Rosa” dostępną w nowej szerokości 95 cm, a także absolutną niespodziankę – baterie łazienkowe w trzech, zróżnicowanych cenowo seriach: „Suzan”, „Rosa” i „Neo” oraz baterie prysznicowe z termostatem. Te ostatnie będą dostępne w sprzedaży już w czerwcu tego roku.
W segmencie kabin prysznicowych Ravak zaprezentował m.in. najnowszą serię „FineLine”, wyposażoną w chromowane zawiasy z mechanizmem podnoszenia i listwę progową. W skład serii wchodzi kabina półokrągła, kabina z wejściem narożnym, kabina narożna ze ścianką stałą oraz dwuelementowe drzwi prysznicowe. Wszystkie modele wykonane są z transparentnego szkła, zabezpieczonego powłoką AntiCalc.
Znana seria wanien „Rosa” wzbogacona została o model „Rosa 95” – małą wannę asymetryczną o długości 150 i 160 cm, która zapewni komfortową kąpiel nawet w małej łazience, a w połączeniu z parawanem – także wygodny prysznic.
W najnowszej ofercie firmy Ravak pojawiły się także meble łazienkowe i umywalki „Evolution” (zaprojektowane w studiu Nosal Design), które w połączeniu ze znaną już wanną „Evolution” tworzą nową koncepcję łazienkowego wnętrza. Szafki oferowane są w dwóch wersjach: z praktyczną szufladą lub chromowym relingiem na ręcznik.
W ofercie mebli łazienkowych pojawiły się również nowe warianty kolorystyczne: połączenie  elementów w kolorze białym, bieli z wykończeniem drewnopodobnym w dekorze brzozy lub Strip Onyx.
„Neo” to jedna z trzech serii baterii łazienkowych – nowego asortymentu w ofercie firmy. W jej skład wchodzą baterie umywalkowe stojące, z korkiem lub bez, bateria bidetowa z korkiem oraz baterie wannowe i prysznicowe do montażu  naściennego i podtynkowego, do których oferowane są liczne akcesoria dodatkowe, m.in. trzy-, a nawet pięciofunkcyjne słuchawki prysznicowe. <


Ravak Polska S.A., ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, tel. (22) 755 40 33, e-mail: info@ravak.pl www.ravak.com
Salon i Skład Firmowy Nr 2,ul. Rzemieślnicza 81, 62-081 Poznań Przeźmierowo, tel. (61) 816 13 07, e-mail: ravak.poznan@ravak.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA