Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Ravak

REKLAMA

Kabina prysznicowa Whitewater z hydromasażem jest odpowiedzią na potrzebę luksusu i indywidualizmu w łazience. Zastosowane w kabinie rozwiązania techniczne, tak jak i sama estetyka formy są wynikiem długoletnich prac działu rozwojowego firmy Ravak oraz projektantów ze studia wzornictwa Design a Storz.
Podstawą konstrukcji są trzy masywne słupy aluminiowe z wykończeniem powierzchni satin, które znajdują się wewnątrz kabiny; zewnętrzny płaszcz tworzy jedynie szklana tafla. Taka koncepcja pozwoliła stworzyć kabinę o wymiarach 120x120 cm, przy wysokości 230 cm. Oryginalny wygląd Whitewater podkreślają chromowane zawiasy i uchwyty. Równie atrakcyjnie rozplanowane jest też wnętrze kabiny. Szczególną uwagę zwraca superpłaski talerz (grubość 20 mm), wykonany z metalu i plastiku, który pełni funkcję głowicy prysznicowej i pozwala uzyskać efekt tropikalnego deszczu. Wewnątrz zamontowano także ergonomiczne siedzenie, które zapewnia wygodę w trakcie kąpieli. Czas spędzony pod prysznicem można sobie umilić słuchając radia, które instaluje się opcjonalnie.
Whitewater wyposażona jest również w ręczny prysznic, baterię z termostatem oraz lity brodzik wykonany techniką odlewu z kompozytowego tworzywa o wysokiej wytrzymałości. Z tego materiału zrobiona jest też płyta zasłaniająca odpływ.
Kabina prysznicowa występuje ponadto w dwóch jeszcze bardziej ekskluzywnych wersjach. W Whitewater Light zamontowano dwa halogenowe światła, załączane za pomocą dotykowego wyłącznika umieszczonego na aluminiowym słupie kabiny. Natomiast Whitewater Steam wyposażono w wytwornicę pary oraz paroizolacyjne, przezroczyste zadaszenie i również w dwa halogeny. Estetycznym dopełnieniem oferty jest pasujący do kabiny wieszak, który można przymocować do ściany łazienki.
Kabina prysznicowa Whitewater jest w stanie sprostać wymaganiom osób, które poszukują nowoczesnych form, interesujących rozwiązań technicznych oraz perfekcyjnego wykonania.

Ravak Polska S.A. ß Kałęczyn ß ul. Radziejowicka 124 ß 05-825 Grodzisk Mazowiecki ß tel. (022) 755 40 30 ß fax (022) 755 43 90 ß www.ravak.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA