Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Dziś nowoczesna łazienka to nie tylko wyrafinowany design, spójność kolorystyczna, ale także komfort, bezpieczeństwo i troska o szczegóły ułatwiające korzystanie z tego pomieszczenia różnym grupom klientów posiadającym odmienne potrzeby - rodzinom z małymi dziećmi, osobom starszym i niepełnosprawnym, czy młodym singlom. Roca pragnie zadbać o każdą z tych grup dlatego oferuje produkty wyposażone w szereg udogodnień, dzięki którym łazienka stanie się komfortowa i bezpieczna, a korzystanie z niej okaże się prawdziwą przyjemnością.

Jednym z nich jest niewątpliwie deska wolno opadająca, która doskonale wpisuje się w potrzeby dzisiejszego użytkownika łazienki i stopniowo urasta do rangi hitu łazienkowej mody. To rozwiązanie ułatwiające codzienne korzystanie z toalety, doceniane jest szczególnie przez osoby ceniące komfort i wygodę. Nowoczesny system amortyzujący wysokiej jakości wycisza oraz spowalnia opadanie deski, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia ceramiki czy samej deski, które mogłoby nastąpić w przypadku głośnego i gwałtownego jej opadnięcia. Dzięki temu łazienka staje się cicha, elegancka i bezpieczna - zwłaszcza dla najmłodszych jej użytkowników.
Podobnie jak wszystkie twarde deski Roca, również te wolno opadające mają zawiasy chromowane; produkowane są ze specjalnej mieszanki pyłu drzewnego i żywicy termoutwardzalnej, która prasowana jest w wysokiej temperaturze, a następnie malowana i lakierowana na kolory odpowiadające barwom ceramiki. Deski Roca wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku swoją trwałością, odpornością na zarysowania, estetyką wykonania oraz łatwością utrzymania w czystości.
Wolno opadające deski są kolorystycznie oraz wzorniczo dopasowane do większości kolekcji ceramiki łazienkowej Roca - występują w seriach \"Veranda\", \"America\", \"Happening\", \"Georgia\", \"Sidney\", \"Maridian\", \"Dama Senso\", \"Dama Senso Compacto\", \"Giralda\" oraz do najnowszych kolekcji \"Hall\", \"Element\" i \"Frontalis\". Osiągalne są we wszystkich kolorach dostępnych w ramach danej kolekcji. Możliwe jest również zamówienie desek w wersji matowej, lub - w przypadku serii \"America\" - także w kolorze drewna czereśniowego.
W trosce o komfort użytkowania łazienki, środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo najmłodszych Roca  oferuje wiele innych produktów, które oprócz swych podstawowych funkcji wzbogacone są o nowe, nabierające coraz większego znaczenia dla użytkowników. Baterie Roca wyposażone są w głowice ceramiczne oraz Ecodisc, który umożliwia stałe ustawienie maksymalnej temperatury wody. Rozwiązanie to pozwala na znaczną redukcję zużycia energii elektrycznej oraz eliminuje groźbę przypadkowego oparzenia się, co jest szczególnie ważne, gdy z łazienki korzystają najmłodsi. Dzięki ogranicznikowi znajdującemu się wewnątrz głowicy możliwa jest regulacja siły strumienia wody, co daje możliwość ograniczenia jej zużycia nawet o 50%. Z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych Roca stworzyła koncepcję \"Dostępnej Łazienki\", w której specjalnie zaprojektowana ceramika, baterie i uchwyty sprawiają, iż korzystanie z niej staje się przyjazne oraz bezpieczne. Łazienki z wyobraźnią według koncernu Roca to nie tylko oryginalny design, wysoka jakość, ale także szereg specjalistycznych funkcji dostosowanych do potrzeb różnych grup użytkowników. <

Roca Polska Sp. z o.o. < ul. Wyczółkowskiego 20 < 44-109 Gliwice < tel. (032) 339 41 00 < fax (032) 339 41 01 < www.roca.pl < e-mail: biuro@roca.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA