Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Duschy

REKLAMA

Firma Duschy zdążyła już przyzwyczaić klientów do tego, iż stale wzbogaca swoją ofertę o nowe, atrakcyjne cenowo produkty. Wśród najnowszych propozycji znalazła się kabina z łaźnią parową model 5090 o nowoczesnym wzornictwie i w promocyjnej cenie. Również dotychczas oferowane przez Duschy akcesoria łazienkowe i deski w.c. wykonane z drewna lub z tworzywa o nowych wzorach nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Wszystkie prezentowane produkty cechuje niepowtarzalna elegancja i dbałość o najdrobniejsze szczegóły użytkowe. Ich linia stylistyczna dostosowana jest do wymagań nowoczesnych, komfortowych łazienek.
Ekskluzywna seria kabin parowych to osiem modeli o różnych wymiarach (narożne: od 90x90 cm do 145x145cm, prostokątna: 104x168 cm). Można je zatem dopasować zarówno do niewielkich łazienek, jak i prawdziwych salonów kąpielowych. Cechuje je doskonała jakość wykończenia, ergonomia i prostota obsługi wielu rozbudowanych funkcji. Wszystkie modele wyposażono w system hydromasażu (od 6 do 12 regulowanych dysz naściennych), ciekłokrystaliczne panele kontrolne, funkcję telefonu i radia z pamięcią sześciu stacji, wygodne siedzisko, stylowe lustro, automatyczną dezynfekcję, głośniki, wentylator, termostat, wielofunkcyjną słuchawkę i nastrojowe oświetlenie. Producent zadbał również o skuteczną formę relaksu, jaką daje urządzenie do masażu stóp oraz system wydajnej sauny parowej z regulowaną temperaturą. Modele 5040, 5060 i 5070 wyposażone są w wannę z masażem wodno-powietrznym, modele 5020 i 5030 w wannę, a modele 5010, 5050 i 5090 w brodzik.
Deski sedesowe i kolorowe zestawy akcesoriów Duschy dodadzą uroku  każdej łazience. W deskach wykonanych z tworzywa sztucznego zatopione zostały motywy morskie: prawdziwe muszle, imitacje wodnych zwierząt i roślin. Firma oferuje również deski MDF w okleinie drewnopodobnej lub kolorowej. Deski posiadają powłokę antybakteryjną.
W ofercie firmy Duschy – wyłącznego przedstawiciela na Polskę szwedzkiej firmy Duschprodukter – nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Na wiosnę firma również przygotowuje kilka nowości, o których będzie informować w miarę wprowadzania ich na rynek.

Duschy Sp. z o.o. ß ul. Kolejowa 8 ß 105-092 Łomianki ß tel. (022) 751 21 50 ß fax (022) 751 68 75 ß www.duschy.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA