Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Seria TX to szeroka oferta zawierająca kabiny i drzwi prysznicowe, które przypadną do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie wysoką jakość kąpieli. Komfortowe wymiary oraz klasyczna forma sprawiają, że produkty te będą stanowić doskonałe uzupełnienie niemal każdej łazienki. W końcu seria TX powstała z myślą o najwyższej funkcjonalności.

W serii występują trzy typy kabin: TX4 i TX5, oferowane jako pojedynczy wyrób lub w komplecie z brodzikiem oraz kabina TX5a w komplecie z brodzikiem głębokim z siedziskiem.
Seria TX4 posiada wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 4 mm, a kabiny TX5 o grubości 5 mm. Różne wzory szkła i kolory profili dają szeroką możliwość dopasowania kabiny do pozostałych elementów wyposażenia łazienki.
Do serii, którą do tej pory stanowiły jedynie kabiny półokrągłe, dołączyły teraz kabiny narożne kwadratowe oraz prostokątne zarówno z drzwiami skrzydłowymi, jak i przesuwnymi. Seria została rozszerzona o dwa nowe modele TX4: KN/TX4 i KN/TX4+Bza, a także o sześć modeli TX5: KNDJ/TX5, KND2/TX5, KN/TX5, KN/TX5+Bza, DJ/TX5, D2/TX5. Kabina narożna kwadratowa KN/TX4, tak samo jak KN/TX5, może być dostępna także w komplecie z brodzikiem akrylowym zabudowanym o głębokości 6,5 cm (KN/TX4+Bza, KN/TX5+Bza).
Seria TX ułatwia niwelację krzywizny ścian zapewnioną przez regulowaną konstrukcję przyściennych profili. Niekwestionowaną zaletą kabin jest możliwość odpięcia drzwi, co pomaga zachować kabiny w czystości. Na uwagę zasługuje także system jezdny oparty o zespół samoregulujących odpinanych rolek montowanych bezpośrednio w szybie. Dodatkowo komfort kąpieli zapewnia zróżnicowana szerokość wejścia, od 44 cm w przypadku KN/TX5, aż do 69 cm w kabinach KNDJ/TX5.
Kabiny typu KP4 można kupić osobno lub w zestawie z dopasowanym brodzikiem zabudowanym serii „Eko Plus”. Kabiny można kompletować także z brodzikami serii „Space Mineral”.
Kabiny dostępne są w 4 wzorach szyb: W0, Cora CR, Grey GY lub z sitodrukiem, profile natomiast dostępne są w 3 kolorach.

Sanplast S.A., Wymysłowice 1, 88-320 Strzelno, infolinia: (52) 31 88 600, www.sanplast.pl


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA