Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Praktyczne, nowoczesne sprzęty do każdej łazienki - takie są ceramika i meble z nowej serii \"Rekord\" Koło. Pozwalają zaaranżować wnętrze na wiele sposobów.

Łazienka, choć nieduża, jest urządzona bardzo funkcjonalnie. Na niewielkiej powierzchni zmieściła się wygodna kabina prysznicowa Koło \"Fresh\". Jej walory z pewnością docenią miłośnicy orzeźwiającej kąpieli.
Obszerną umywalkę, z głęboką misą usytuowano tak, że wokół niej pozostało dużo wolnego miejsca. Użytkownikom zapewnia to pełen komfort mycia. Podłużna wnęka w ścianie nad umywalką służy jako półka na kosmetyki i zapasowe ręczniki. Powyżej wisi duże lustro. Dobre oświetlenie w tej części wnętrza zapewnia lampa z białym kloszem.
Strefa toalety, gdzie ustawiono WC kompakt, może być otwarta, albo oddzielona od kącika kąpielowego ścianką. Taka ścianka to odpowiednie miejsce na grzejnik drabinkowy, idealny do suszenia ręczników. Wnęka nad WC kompaktem stanowi półkę na dekoracyjne drobiazgi. Można tam ustawić np. doniczki z kwiatami, ozdobny wazon, albo świece - zapalone stworzą we wnętrzu przytulny klimat.
Po przeciwnej stronie pomieszczenia stoi wysoka szafka boczna. Mebel jest wyposażony w przydatny kosz na bieliznę. W obszernej szafce prócz kosza są także półki na zapasowe ręczniki i przybory toaletowe.
Podłoga wykonana jest z dwóch materiałów. W części, gdzie znajdują się kabina prysznicowa i umywalka, zastosowano płytki ceramiczne. Na pozostałym fragmencie ułożono bardzo modną drewnianą mozaikę przemysłową. Jej ciepły kolor i pastelowa barwa płytek ceramicznych nadają łazience przytulny charakter. Na stonowanym tle biała ceramika \"Rekord\" prezentuje się bardzo efektownie.
Półokrągła umywalka \"Rekord\" o nowoczesnej linii jest obszerna i wygodna. Można ją zamontować z półpostumentem. W innym wariancie tworzy komplet z pojemną szafką podumywalkową. Z formą umywalki idealnie harmonizują kształty pozostałych urządzeń tej serii: WC kompaktu i wiszącej miski ustępowej (w proponowanej aranżacji można zastosować także tego typu urządzenie).
W serii są do wyboru umywalki o szerokościach: 40, 50, 55, 60 cm (z półpostumentem) oraz umywalki meblowe o szerokościach: 50 i 60 cm.
Komplet z nimi tworzą: miska ustępowa kompaktowa z armaturą 3/6 lub miska wisząca.  W kolekcji mebli \"Rekord\" jest szafka podumywalkowa oraz dwa rodzaje szafek bocznych: niska i wysoka. <

Sanitec Koło Sp. z o.o., ul. Toruńska 154, 62-600 Koło, tel. (063) 261 84 00, infolinia: 0801 17 17 17,  www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA