Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanitop-Wingenroth

REKLAMA

Firma Sanitop-Wingenroth to jeden z największych europejskich dystrybutorów wyposażenia łazienek oraz artykułów instalacyjnych i grzewczych. Specjalizuje się w obsłudze sieci sklepów ogólnobudowlanych i sanitarnych oraz salonów łazienkowych w 12 krajach Europy.

PRZEZ PONAD 25 lat firma Sanitop-Wingenroth zdobywała doświadczenia na trudnych rynkach Europy Zachodniej. Od 6 lat działa aktywnie w Polsce obsługując głównie niemieckie sieci handlowe.
Poza sieciami marketów budowlanych Sanitop-Wingenroth aktualnie obsługuje również rynek hurtowy i detaliczny. Mając tak szeroki asortyment oraz utrzymując stałą dostępność nawet bardzo drogich towarów, firma stworzyła wyjątkowo korzystną ofertę dla właścicieli ekskluzywnych salonów łazienkowych. Na przestrzeni ostatniego roku Sanitop-Wingenroth pozyskał w Polsce kilkuset stałych odbiorców: zarówno mniejszych hurtowników jak i salony łazienkowe oraz sklepy detaliczne. Zbudowanych zostało kilkadziesiąt ekspozycji kluczowych produktów, które wyróżniają się zarówno unikalnym wzornictwem jak i wysoką jakością wykonania. Produkty z oferty Sanitop-Wingenroth są również dystrybuowane przez firmę Aqua z Warszawy, która zaopatruje sieć własnych salonów oraz kilkudziesięciu klientów z całej Polski. Rozwija także współpracę z grupą znanych architektów i biur projektowych.
Misją Sanitop-Wingenroth jest kompleksowa, perfekcyjna obsługa klientów w zakresie logistycznym i marketingowym. Firma pomaga stworzyć optymalną ekspozycję towarów, doradza w zakresie doboru asortymentu uwzględniając specyfikę rynku i danego punktu sprzedaży.
Asortyment Sanitop-Wingenroth to ponad 20 000 pozycji. Można wśród nich znaleźć ponad 50 serii ceramiki łazienkowej – od najpopularniejszych i tanich modeli do serii z najwyższej półki, charakteryzujących się unikalnym i wyszukanym wzornictwem, poszukiwanych przez najwybredniejszych klientów. Szczególne miejsce w ofercie firmy zajmuje ekonomiczna seria produktów własnych, z unikalną powłoką „Aktiv Clean”. Powłoka ta zabezpiecza ceramikę przed osadzaniem się kamienia i przywieraniem brudu, co znacząco ułatwia pielęgnację i utrzymanie w czystości.
Od wielu lat firma Sanitop-Wingenroth tworzy bogatą, zróżnicowaną ofertę, która spełnia oczekiwania milionów klientów w całej Europie. Szeroki asortyment armatury łazienkowej i kuchennej (ponad 100 serii) – od standardowych i popularnych modeli po najmodniejsze i najbardziej poszukiwane przez wymagających klientów. Znakomite, różnorodne wzornictwo, najwyższa jakość wykonania potwierdzona niemiecką marką i długoletnie gwarancje – to wszystko zapewnia klientom radość i satysfakcję z użytkowania. Warto podkreślić, że baterie marki Sanitop-Wingenroth są kupowane codziennie przez kilka tysięcy klientów w całej Europie, użytkowane przez miliony od ponad 20 lat.
Bogaty wybór akcesoriów prysznicowych: słuchawek, zestawów prysznicowych oraz paneli to kolejny atut oferty firmy Sanitop-Wingenroth. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania oraz różnorodne wzornictwo. Nowością w ofercie Sanitop-Wingenroth są zestawy serii „Tropical Rain”, które zapewniają wyjątkowe uczucie relaksu dla biorących kąpiel. Są one dostępne z baterią termostatyczną w komplecie lub uniwersalnym zestawem przyłączeniowym do każdego typu armatury. Nowością są mniejsze, tradycyjne zestawy z tej serii oraz eleganckie zestawy „Barca”.
Sanitop-Wingenroth oferuje również pełną gamę złączek (mosiężnych, chromowanych, miedzianych i cynkowanych), systemy instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych oraz technikę grzewczą. Oferta kierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i osób, które chcą spróbować swoich sił w zakresie hydrauliki. Uzupełnieniem asortymentu dla każdego sklepu instalacyjno-sanitarnego są części zamienne do armatury oraz pryszniców, a także pełen asortyment uszczelek oraz materiałów uszczelniających używanych w instalacjach. <

Sanitop-Wingenroth Polska Sp. z o.o. < ul. Staszica 37 < 64-600 Oborniki Wlkp. < tel. (061) 297 04 97 < fax (061) 297 04 98 < www.sanitop-wingenroth.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA