Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

„Monitoring Rynku Budowlanego 2010” jest trzynastą edycją konferencji organizowanej przez firmę ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Stanowi ona podsumowanie wyników budownictwa i prezentację aktualnych trendów i prognoz rozwoju rynku budowlanego w Polsce. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce budowlanej, organizowanych na terenie naszego kraju. Podstawą merytoryczną konferencji są badania i analizy instytutu ASM, który od ponad 14 lat dostarcza przedsiębiorcom działającym na polskim rynku kompleksowych informacji na temat branży budowlanej. Zaproszeni specjaliści omawiający poszczególne tematy to ważny element konferencji, obok podstaw merytorycznych decydujący o wysokiej jakości wydarzenia. Podczas dotychczasowych edycji konferencja spotykała się z ogromnym zainteresowaniem całego środowiska związanego z rynkiem inwestycyjno-budowlanym, jak również środowiska dziennikarskiego zaangażowanego w szeroko pojętą problematykę gospodarczą. Stanowi ona doskonałą platformę wymiany profesjonalnej informacji, nawiązania szerokich kontaktów z potencjalnymi partnerami w biznesie, ponadto umożliwia omówienie najbardziej palących problemów branży, stąd wysoka frekwencja podczas tego wydarzenia. Najnowsza edycja konferencji jak co roku odwołuje do wyników sektora budowlanego w Polsce, ponadto zaprezentuje możliwości wykorzystania Web 2.0 w branży budowlanej.
Tematyka tegorocznej konferencji to:
 - Stan aktualny oraz prognozy rozwoju produkcji budowlanej, mieszkalnictwa, budownictwa niemieszkalnego i inżynieryjnego;
- Kondycja polskiego budownictwa - panel dyskusyjny;
- Social media w budownictwie.

Konferencja odbędzie się 28 października w Warszawie, w godzinach 10:00 – 15:15 (rejestracja uczestników od godz. 9:30), w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. T. Czackiego 3/5 (Sala A). Udział w konferencji jest bezpłatny.
Szczegóły spotkania (w tym plan i formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie organizatora: www.asm-poland.com.pl
Aby wziąć udział w konferencji należy do 20 października wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny na adres: e.czerniec@asm-poland.com.pl; lub faksem na numer: 24 355 77 01.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA