Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W siedzibie Business Centre Club w Warszawie 5 lutego br. odbędzie się konferencja-prezentacja trzeciej edycji Targów Technik i Urządzeń Basenowych Aquabud 2004. Spotkanie będzie poświęcone prezentacji imprez towarzyszących targom, w tym zwłaszcza grupie seminariów i prezentacji firmowych.

Jedną z imprez będzie cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli gmin seminarium pt. \"Jak wybudować pływalnię tanio i nowocześnie\", prowadzone przez ekspertów związanych z Kalejdoskopem Budowlanym. Pozostałe seminaria będą poświęcone m.in. zagadnieniom tworzenia parków wodnych, bezpieczeństwu i zachowaniu higieny w centrach rekreacji wodnej oraz modelom inwestorskim i operatorskim dla wodnych centrów rekreacji i sportu. Wykładowcami seminariów będą m.in. specjaliści z Austrii (inż. W. Pardeller), Niemiec (prof. Freidriech Tiefenbrunner i Rainer Pethran) oraz Cypru (Suzane Melas).

W trakcie konferencji przedstawiciele wybranych firm zaprezentują niektóre nowości rynkowe przewidziane do pierwszej prezentacji właśnie na targach Aquabud, np. łazienki dla osób niepełnosprawnych w postaci gotowych modułów w obiektach nowo budowanych lub w elementach dla obiektów modernizowanych zaprezentuje firma Deba. Firma Klafs z kolei pokaże moduł rekreacyjny, na który składa się sauna, łaźnia parowa z prysznicem, whirlpool oraz solarium, zaś firma Dinotec, dostawca urządzeń do uzdatniania wody w basenach olimpijskich w Atenach, zaprezentuje nowe rozwiązania technologiczne uzdatniania wody.

Targi Aquabud 2004 odbędą się w dniach 23-25 kwietnia br. na terenach wystawowych Międzynarodowych Targów Gdańskich, równolegle z targami Gdańska Wiosna Budowlana. Tradycyjnie już w trakcie trwania targów zostanie przyznana nagroda Błękitnego Delfina dla najciekawszej koncepcji projektowej, programowej i rozwiązania architektonicznego miejskiego, zdrojowego lub turystycznego ośrodka rekreacji wodnej oraz najlepszego urządzenia lub technologii instalacji wodnej z zakresu higieny i bezpieczeństwa.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA