Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W związku z wprowadzeniem przez firmę Viessmann nowości, 20 września br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się konferencja prasowa \"Postęp to znaczy lepsze, a nie tylko nowe\". Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z produktami, jak również poznać historię i strategię firmy.
W pierwszej części spotkania przedstawiono zebranym trendy w rozwoju urządzeń grzewczych Viessmann, jak również wymieniono kilka innowacyjnych osiągnięć z liczącej ponad 1000 patentów listy rozwiązań technologicznych. Następnie zaprezentowano debiutujące na rynku kotły kondensacyjne Vitodens 200-W i Vitodens 300-W, które wyposażone są w palniki promieniowe MatriX o nowej konstrukcji i większym zakresie modulacji.
W drugiej części konferencji omówiono strategię i politykę firmy dotyczącą promocji sportów zimowych, jak i wspierania sportowców z różnych dyscyplin, między innymi biathlonu, skoków i biegów narciarskich oraz saneczkarstwa. Podczas części nieoficjalnej spotkania można było zapoznać się z działaniem urządzeń i zapytać ekspertów o parametry techniczne poszczególnych kotłów kondensacyjnych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA