Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Sanitec Koło zaproponował swoim klientom nowe rozwiązanie jakim jest konfigurator kabin prysznicowych Koło. Aplikacja dostępna jest na stronie www.konfiguratorkabin.com.pl.
- Konfigurator kabin Koło to nowa aplikacja pozwalająca w czterech krokach wybrać idealną kabinę prysznicową. Wskazując odpowiednie parametry zawężamy ofertę do przynajmniej jednego modelu oraz odsyłamy klienta do strony głównej, na której znajdzie jeszcze więcej interesujących go informacji o wybranych kabinach i materiałach polecanych do kompletowania – wyjaśnia Artur Pszczółkowski, Group Marketing Web Coordinator w firmie Sanitec Koło.
W konfiguratorze kabin znalazło się sześć kolekcji kabin prysznicowych marki Koło, które już na pierwszej stronie zostały w kilku zdaniach opisane. Jednak nie to stanowi podstawę konfiguratora - jest nią znajdujący się po prawej stronie okna panel, za pomocą którego wskazuje się odpowiednie rozwiązania.
Krok pierwszy to wybór zabudowy: narożnej, wnękowej lub nawannowej. Decydując się na typ narożny w kolejnym etapie wskazywany jest kształt kabiny (półokrągła, kwadratowa, drzwi ze ścianką, z hydromasażem), a następnie jej wymiary. W zabudowie wnękowej i nawannowej, automatycznie przechodzi się do wyznaczenia wymiarów kabiny. Na końcu - w modelach narożnych i wnękowych – wybierany jest jeszcze typ otwierania drzwi: rozsuwane lub skrzydłowe. Po wskazaniu tych kilku parametrów konfigurator kabin Koło przedstawia wybrane modele kabiny spełniające wyznaczone kryteria.
Dodatkową zakładkę konfiguratora kabin Koło stanowi Kompendium, w którym znaleźć można odpowiedzi m.in. na takie pytania, jak: co to jest Reflex Koło, jakie są systemy otwierania drzwi, czy w czym pomaga powłoka Reflex Koło. Kompendium będzie z czasem poszerzane o kolejne zagadnienia.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA