Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 7-8 września w Centrum Konferencyjno-Kongresowym PWSBiA w Warszawie odbył się II Kongres Techniczno-Ekonomiczny Instalexpo 2004. Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, głównym celem spotkania było przedstawienie aktualnej sytuacji w branży instalacyjnej zarówno na polu technik i technologii, jak i uregulowań prawnych i warunków ekonomicznych.

Tematyka referatów wygłoszonych pierwszego dnia spotkania dotyczyła zagadnień ogrzewania i wentylacji w małych obiektach oraz nowoczesnej techniki kotłowej. Drugi dzień kongresu upłynął m.in. pod znakiem zagadnień ogólnej sytuacji w sektorze instalacyjnym oraz problematyki ogrzewania i wentylacji w dużych obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej.

Kongresowi towarzyszyła wystawa producentów urządzeń i systemów instalacyjnych, na której uczestnicy kongresu mogli zapoznać się z ofertą firm, nawiązać kontakty handlowe itp. Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy Aereco, De Dietrich, Junkers i Zehnder. W ramach kongresu zorganizowano również konkurs o statuetkę \"Złotego Instalatora\" za najlepszy wyrób branży instalacyjnej. Swoje wyroby zgłosiło do konkursu 11 firm. Decyzją Sądu Konkursowego nagrodzonych zostało 5 produktów, m.in. gazowy przepływowy ogrzewacz wody Celsius Plus WTD 14 AM 1E marki Junkers, gazowy kompaktowy kocioł naścienny City Compacy 24 BIC firmy De Dietrich oraz grzejnik ze stopu aluminium

Calidor marki Fondital.

Organizatorami imprezy tradycyjnie byli: wydawnictwo Instalator Polski, Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcja miesięcznika Instalator Polski.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA