Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 7-8 września w Centrum Konferencyjno-Kongresowym PWSBiA w Warszawie odbędzie się II Kongres Techniczno-Ekonomiczny Instalexpo 2004. W trakcie spotkania organizatorzy zaplanowali m.in. panele tematyczne, w których zaprezentowanych będzie kilkanaście referatów.

Będą one dotyczyć m.in. zagadnień stosowania nowoczesnej techniki kondensacyjnej w ogrzewnictwie, informatycznego wspomagania projektowania oraz ogrzewania i wentylacji w dużych obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Odrębny blok tematyczny będzie poświęcony ogólnej sytuacji w sektorze instalacyjnym. W jego ramach poruszone zostaną zagadnienia certyfikacji wyrobów instalacyjnych oraz uprawnień i obowiązków projektantów i wykonawców funkcjonujących w branży instalacyjnej.

Kongresowi towarzyszyć będzie wystawa czołowych producentów urządzeń sanitarnych, grzewczych, gazowych i klimatyzacyjnych. Będzie to okazja do zapoznania się z urządzeniami i systemami instalacyjnymi oferowanymi przez producentów, a także do poznania najnowszych rozwiązań wprowadzanych przez nich na rynek.

Organizatorami imprezy są wydawnictwo Instalator Polski, Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. Patronat honorowy nad imprezą objął m.in. Minister Infrastruktury.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA