Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Tork ogłasza konkurs dla studentów i ubiegłorocznych absolwentów uczelni wyższych z kierunków dla przyszłych architektów i projektantów wnętrz. Tematem konkursu jest stworzenie projektu łazienki w restauracji z użyciem proekologicznych produktów marki Tork. Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 4 tys. złotych. Jury przyzna także wyróżnienie – tysiąc złotych.
Aby zgłosić swój udział w konkursie należy wydrukować i wypełnić formularz z danymi osobowymi oraz zaakceptować regulamin (do pobrania ze strony www.tork.pl). Zdjęcia potrzebnych do projektu produktów z oferty firmy należy pobrać ze strony Tork. Projekty można przesyłać do 30 września 2011 r. (decyduje data dostarczenia przesyłki).
Komisja przy wyborze nagrodzonych projektów będzie kierować się następującymi kryteriami: innowacyjność i funkcjonalność projektu, poziom techniczny i estetyczny wykonania projektu, liczba produktów Tork wykorzystanych w projekcie oraz możliwość zrealizowania projektu.
Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 17 października 2011 r. w formie e-mailingu oraz na www.tork.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Patroni medialni: Łazienka, Infoarchitekt i Wnętrza.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA