Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od początku maja do końca czerwca potrwa organizowany przez firmę Viega ogólnopolski konkurs dla instalatorów „Co wiesz o zaprasowywaniu?”. Jest on częścią szeroko zakrojonej kampanii „Zaprasowywanie zamiast lutowania”. Nagroda główna to nowoczesna zaciskarka Viega ze szczękami.
Kupony konkursowe można znaleźć w prasie branżowej oraz w wybranych punktach sprzedaży. Otrzymają je również instalatorzy uczestniczący w szkoleniach firmy Viega w maju i w czerwcu. Żeby wziąć udział w losowaniu należy poprawnie odpowiedzieć na trzy proste pytania dotyczące technologii zaprasowywania i przesłać kupon pocztą na wskazany adres do 30 czerwca 2011 r. Losowanie odbędzie się 14 lipca, a wyniki zostaną opublikowane do 22 lipca na stronie internetowej Viega.

Nagrodami w konkursie są: zaciskarka Pressgun Picco ze szczękami oraz vouchery na złączki zaprasowywane o wartości 1000 i 500 zł. netto. Dodatkowo pierwszych 50 osób, które nadeślą prawidłowo wypełnione kupony otrzyma nagrody gwarantowane – stalowe kubki Viega. Pełny regulamin konkursu będzie dostępny od maja na stronie: www.viega.pl/konkurs
Firma
Viega konsekwentnie promuje w Polsce technologię zaprasowywania, do której stopniowo przekonuje się coraz większe grono instalatorów. Zalety tej techniki są oczywiste: oszczędność czasu, bezpieczeństwo, czystość pracy. W ramach kampanii informacyjnej w mediach pojawiły się ostatnio liczne reklamy i artykuły związane z systemami zaprasowywanymi.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA