Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Deante przygotowała konkurs dla wszystkich internautów odwiedzających witrynę www.deante.pl. Zabawa opiera się o grę zręcznościową z przygodami hydraulika o imieniu Dean. Nagrodami w grze są między innymi: laptop firmy Toshiba, MP4 Deluxe Player, DVD Player oraz produkty z oferty firmy Deante takie jak: baterie z serii “Niagara”, panele natryskowe “Nettuno”, kabiny natryskowe, zlewozmywaki “Piano” i inne.
\"Przygody hydraulika Dean\'a\" to gra zręcznościowa, w której Dean w pośpiechu chce sprawnie, poprawnie, a przede wszystkim skutecznie wymienić uszkodzone produkty w domach, do których został wezwany. Hydraulik jest pracownikiem Deante zatrudnionym na stanowisku specjalisty ds. szybkich wymian i bezkompromisowych rozwiązań. Dean dokonuje wymiany starych i zepsutych produktów nieznanych mu firm na nowe produkty Deante. Na każdy nowy produkt zostawia wieloletnią gwarancję użytkowania.
Gra trwa od 6 grudnia 2007 do 14 stycznia 2008, a wynik punktowy poszczególnych graczy zapisywany jest na specjalnej liście rankingowej. Miejsce w rankingu decyduje o zdobyciu nagród. W przypadku, gdy kilku użytkowników osiągnie maksymalny możliwy pułap punktów – wygra ten, który dokonał tego jako pierwszy. W rozgrywce liczy się zarówno jak najlepszy czas wykonywania poszczególnych zadań, jak i dobra znajomość produktów z oferty Deante.
W grę zagrać można pod adresem: http://pl.deante.pl/rozrywka_gra_hydraulik_dean.xhtml
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA