Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

To trzecia edycja konkursu na najlepsze produkty w branży wyposażenia łazienek, którą organizujemy. Mamy nadzieję, że podobnie jak dwie poprzednie będzie cieszyć się Państwa zainteresowaniem i uznaniem.

Cele konkursu są te same - chcemy wyróżnić te produkty wyposażenia łazienkowego obecne na rynku, których jakość i wzornictwo nie pozostawiają jakichkolwiek wątpliwości. Liczy się także nowatorstwo zastosowanych rozwiązań technicznych i użytkowych, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz relacja ceny do jakości.

Produkty można zgłaszać do redakcji miesięcznika \"Łazienka\" do 13 lutego br. Karty zgłoszeniowe i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.magazynlazienka.pl Zgłaszane produkty nie powinny być dostępne na rynku przed 10.VI.2002 r.

Kategorie konkursu \"Łazienka - Wybór Roku 2004\" są następujące: ceramika sanitarna, wanny, baterie, kabiny prysznicowe, zestawy prysznicowe, panele, urządzenia do hydromasażu (wanny, kabiny), akcesoria, meble, grzejniki łazienkowe, podgrzewacze wody, płytki ceramiczne, instalacje łazienkowe (systemy podtynkowe, wentylatory, systemy odpływowe), chemia łazienkowa (kleje, fugi, silikony, hydroizolacje), wyposażenie dla niepełnosprawnych.

Mamy nadzieję, że nasz konkurs przyczyni się do promowania odpowiedzialności firm za swój wyrób, wszak tym właśnie jest posiadanie stosownych certyfikatów i budowanie profesjonalnego zaplecza serwisowego. Na ten aspekt, na równi z wzornictwem i technologią będziemy zwracać uwagę.

Liczymy też, że nasza konkursowa inicjatywa pobudzi zainteresowanie klientów sferą łazienki, jako wnętrza funkcjonalnego i estetycznego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2004 r.

Zapraszamy do udziału.

Redakcja

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA