Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Otwieramy czwartą edycję \"Łazienka - Wybór Roku 2005\", konkursu na najlepsze produkty w branży wyposażenia łazienek. Cele konkursu są te same - chcemy wyróżnić produkty wyposażenia łazienek obecne na polskim rynku, które zdecydowanie wyróżniają się spośród konkurencyjnej oferty i których jakość i wzornictwo nie pozostawiają jakichkolwiek wątpliwości.

Oceniać będziemy także nowatorstwo zastosowanych rozwiązań technicznych i użytkowych, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz relację ceny do jakości.

Produkty można zgłaszać do redakcji miesięcznika \"Łazienka\" do 14 lutego 2005 r. Zgłaszane produkty muszą być stosunkowo nowe, tzn. takie, które dostępne są na naszym rynku nie dłużej niż 1,5 roku i nie krócej niż 3 miesiące. Szczegółowy regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.magazynlazienka.pl.

Kategorie konkursu \"Łazienka - Wybór Roku 2005\" są następujące: ceramika sanitarna, wanny, baterie, kabiny prysznicowe, zestawy prysznicowe, panele, urządzenia do hydromasażu (wanny, kabiny), akcesoria, meble, grzejniki łazienkowe, podgrzewacze wody, płytki ceramiczne, instalacje łazienkowe (systemy podtynkowe, wentylatory, systemy odpływowe), kleje do płytek i wyposażenie dla niepełnosprawnych.

Mamy nadzieję, że ta edycja podobnie jak trzy poprzednie spotka się z Państwa zainteresowaniem i uznaniem. Cieszy nas fakt, że coraz częściej logo naszej nagrody widzimy na opakowaniach czy folderach reklamowych wyróżnionych produktów. To dla nas najlepsze potwierdzenie zasadności organizowania konkursu i dowód jego znaczenia dla branży. Liczymy też, że nasza konkursowa inicjatywa pobudzi zainteresowanie klientów sferą łazienki, jako wnętrza funkcjonalnego i estetycznego. Zapraszamy do udziału w konkursie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA