Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Rozstrzygnięto konkurs dla młodych architektów i projektantów wnętrz zorganizowany przez firmę SCA – producenta marki Tork. Przedmiotem konkursu było przygotowanie projektu łazienki dla sektora HoReCa pod hasłem „Łazienka z widokiem na naturę”. Główną nagrodę w wysokości 4 tys. zł przyznano Jakubowi Podgórskiemu.
Przedstawiciele marki Tork uznali, że na wyróżnienie zasługują również prace autorstwa: Michała Bielaka, Tomasza Pytela oraz Macieja Kiewiela. Jury w wyborze projektów kierowało się funkcjonalnością i innowacyjnością, poziomem technicznego i estetycznego wykonania, liczbą produktów z oferty Tork wykorzystanych w projektach oraz możliwościami wdrożenia pomysłów w praktyce. W zwycięskim projekcie dominującym elementem wystroju była żywa roślinność, czyniąca przestrzeń „zdrową” i sprzyjającą relaksowi, a o oryginalności projektu zadecydował w szczególności przemyślany obieg wody, ergonomia i wysoki poziom estetyki.
Jak podkreśliło jury, poziom wszystkich nadesłanych pracy był bardzo wysoki. Warto również dodać, że do organizatorów napłynęły także projekty z zagranicy. Patronami medialnymi konkursu byli: InfoArchitekta www.infoarchitekta.pl, Wnętrza www.wnetrza.webzine.pl oraz branżowy magazyn „Łazienka”.  
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA