Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Terma Technologie, producent grzejników dekoracyjnych i grzałek elektrycznych, ogłosił konkurs na projekt grzejnika dekoracyjnego – Terma-Design 2008. Konkurs kierowany jest do projektantów sztuki użytkowej oraz studentów wyższych uczelni plastycznych i technicznych z Polski i z zagranicy.
Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie i wizualna prezentacja grzejnika (lub linii grzejników), przeznaczonego do łazienki, kuchni, salonu, biura, czy innych wnętrz mieszkalno-użytkowych. Wymogami zawartymi w konkursowym regulaminie są m.in.: wykonanie grzejnika o dowolnym kształcie i kolorze, z profili stalowych okrągłych, płaskich lub o innym przekroju, ale wykorzystane materiały i technologia łączenia poszczególnych elementów grzejnika mogą odbiegać od wyszczególnionych.
Konkurs przebiega w dwóch etapach. Pierwszy jest etapem eliminacji, na który uczestnicy muszą nadesłać projekt koncepcyjny grzejnika. Ostateczny termin nadsyłania prac do I etapu konkursu to 8 styczeń 2008 r. Do drugiego etapu przejdzie jedynie 30 prac spośród wszystkich zgłoszonych do etapu I. Tutaj autorzy będą zobowiązani do przedstawienia szczegółowych opracowań projektu. Swoje prace będą musieli przesłać do 15 lutego 2008 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 lutego 2008.
Nagrodą w konkursie oprócz gratyfikacji pieniężnej za zajęcie I, II i III miejsca, jest także realizacja zwycięskich projektów przez Terma Technologie. Więcej informacji na www.termatechnologie.com
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA