Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

To już trzeci finał SPA-ART, konkursu na najciekawszy projekt urządzenia kąpielowego z hydromasażem, organizowanego przez firmę Pool-Spa. Uroczyste ogłoszenie wyników III edycji konkursu odbyło się 19 marca br. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Zdobywcą pierwszej nagrody (10 tys. zł) został Adam Kraszewski z Warszawy, autor projektu panela masażowego Lampeluna. Jury doceniło tę pracę przede wszystkim za prostą formę, nowoczesny design oraz innowacyjny pomysł wbudowaniaĘ oświetlenia w panel. Drugą nagrodę (5 tys. zł) zdobył Maciej Karpiak z Cedyni za projekt zestawu wanna + panel masażowy Red Elegance. Praca ta wyróżniała się elegancką, stylistycznie spójną formą nawiązującą do wzornictwa użytkowego lat 60. Trzecią nagrodę w wysokości 2 tys. zł otrzymał Ireneusz Olsza, autor projektuĘ dwuosobowej wanny z hydromasażem. Nagroda została przyznana za pomysł, funkcjonalność oraz technologiczne możliwości niemalże natychmiastowego wprowadzenia projektu do produkcji masowej. Dodatkowo jury konkursu zdecydowało przyznać dwa wyróżnienia (po 1 tys. zł). Przypadły one Patrycji Czerniawskiej z Choszczna za projekt wanny Lotos oraz Piotrowi Jagiełłowiczowi z Krakowa za projekt kabiny Kaliope.

Założeniem konkursu SPA-ART jest promocja młodych i zdolnych projektantów. Do tegorocznej edycji konkursu

Pool-Spy wpłynęło ponad 60 prac.

- Większość z nich to bardzo ciekawe i dojrzałe projekty. Dowodzi to, iż nasi młodzi projektanci są niezwykle kreatywni i dysponują ogromnym potencjałem, który należy promować - twierdzi Kamil Sadowski, szef marketingu Pool-Spa.

Z autorami najciekawszych projektów firma Pool-Spa prowadzi rozmowy na temat potencjalnej współpracy. Producent zapowiada, że pierwsze nagrodzone produkty trafią do sprzedaży najprawdopodobniej za trzy-cztery miesiące.

Podczas gali odbyła się też oficjalna premiera dwóch nowych produktów w ofercie Pool-Spa: panela masażowego Cosmo (wykonany z satynowego aluminium) i wanny Diamante.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA