Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

\"Urodzony pod znakiem łazienki\" - to hasło nowego konkursu projektowania wnętrz łazienkowych organizowanego przez włoską Gruppo Quid. Myślą przewodnią konkursu jest chęć połączenia w jedną całość potencjalnie dość odległych dziedzin: architektury i astrologii.

Dlatego każdy z uczestników konkursu zobowiązany jest do zaprojektowania wnętrza łazienki tak, by korespondowało ono z jego własnym znakiem zodiaku. Ograniczeniem zapisanym w regulaminie jest wielkość łazienki (do 16 m kw. powierzchni i do 2,5 m wysokości pomieszczenia) oraz konieczność wyposażenia projektowanego wnętrza w produkty i materiały co najmniej sześciu producentów biorących udział w tej inicjatywie. W konkursie mogą wziąć udział projektanci, architekci oraz studenci architektury i kierunków artystycznych z całego świata. Nad projektem można pracować indywidualnie lub w grupie. Pięcioosobowe jury przyzna nagrodę główną oraz jedenaście wyróżnień. Projekty wyróżnione zostaną wybrane spośród jedenastu znaków zodiaku (po jednym z każdego znaku oprócz znaku, który otrzyma nagrodę główną).

Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 2 tys. euro. Wszystkie nagrodzone projekty znajdą się w specjalnie przygotowanym na tę okazję kalendarzu. Zostaną one także pokazane na wystawie odbywającej się równolegle z targami Cersaie (październik br.). Im zostanie również poświęcone specjalne wydanie magazynu \"Progetti\", zatytułowane \"Łazienka bez granic\".

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 30 kwietnia 2004 r. Są one bezpłatne. Wszystkie projekty muszą natomiast dotrzeć do organizatorów do 10 lipca. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na 25 lipca br.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA