Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Wedi Polska - producent specjalistycznych materiałów budowlanych – zaprasza projektantów oraz wykonawców do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą łazienkę wykonaną przy użyciu płyty budowlanej wedi lub elementu z płyty wedi.  Autor najlepszej aranżacji spędzi tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie.
Celem konkursu jest popularyzacja rozwiązań przydatnych w tworzeniu niebanalnych wnętrz łazienek oraz innych pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Płyta budowlana wedi - wykonana z pianki polistyrenowej, zbrojonej z obu stron siatką z włókna szklanego - jest całkowicie wodoodporna i termoizolacyjna. Jej właściwości i dodatkowa łatwość obróbki sprawiają, że znikają ograniczenia związane z uzyskaniem żądanych form i kształtów.
Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres: biuro@wedi.pl zdjęcia (wraz z krótkim opisem) wykonanego elementu zabudowy łazienkowej częściowej (np. obudowa wanny) lub całościowej aranżacji pomieszczenia, stworzonej za pomocą płyty wedi. Należy także dołączyć zdjęcie numeru płyty, z której została wykonana zabudowa (nadruk na płycie) lub dowód zakupu.
Nadesłane zdjęcia prezentowane będą na stronie internetowej www.wedi.pl, na której znaleźć można także więcej informacji o konkursie. Fotografie będą służyć wymianie doświadczeń i ciekawych pomysłów, stworzą także swoiste forum doradcze. Nagrodą za najciekawszą zabudowę jest dwuosobowy, tygodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie. Zwycięzcę konkursu poznamy na początku 2009 roku.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA