Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

6 października br. nastąpiła konsolidacja marek Dolphi oraz Radaway. Wszystkie produkty sprzedawane od 2005 roku pod marką Dolphi należą teraz do portfela marki Radaway. Decyzja o unifikacji nazewnictwa została podjęta, aby zapewnić lepszą komunikację z rynkiem i klientem. Takie rozwiązanie pozwoli uporządkować komunikację na wszystkich poziomach dotarcia do klienta, wzmocnić i ujednolicić wizerunek marki oraz dodać jej wartości, która stanowić będzie o jej sile, nowoczesnej estetyce i niezawodnej funkcjonalności.

W najnowszej
ofercie Radaway prócz produktów, które sprzedawane były dotychczas pod marką Dolphi, znalazło się wiele nowych. Na szczególną uwagę zasługuje nowa seria kabin „Carena”, która została zaprojektowana dla użytkowników ceniących sobie funkcjonalność i prostą formę. To seria kabin z drzwiami uchylnymi otwieranymi do wewnątrz, osadzonymi na zawiasach z mechanizmem podnoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co zapobiega niszczeniu uszczelki. Produkty z serii „Carena” dostępne są w dwóch kolorach szkła: przejrzystym i brązowym. Szkło w kabinach zabezpieczone jest powłoką Easy Clean, która ułatwia utrzymanie go w czystości. W skład serii wchodzą: drzwi jednoczęściowe i ścianka boczna tworzące kabinę prostokątną KDJ, parawan nawannowy jednoczęściowy, parawan nawannowy dwuczęściowy, drzwi DWJ oraz drzwi DWB składane w systemie bifold do wewnątrz wnęki, dzięki czemu uzyskujemy szerokie i wygodne wejście do prysznica.
Seria „Essenza” powiększyła się natomiast o nowy model kabiny przyściennej „Essenza KDJ+S”. Kabina ta zawiera w sobie wszystkie cechy serii „Essenza” i daje możliwość umieszczenia kabiny poza narożnikiem.
Radaway oprócz modeli dostępnych w standardowych wymiarach oferuje również możliwość dostosowania kabin i drzwi do indywidualnych potrzeb klientów, czyli tzw. „kabiny na wymiar”. Od października zwiększyła się ilość wariantów rozwiązań niestandardowych.
Szukasz rzeczy pięknych, trwałych, doskonałych… właśnie takie rzeczy tworzymy z pasją. <

Radaway Sp. z o.o., 61-483 Poznań, ul. Górecka 104, tel. (61) 835 75 10, fax (61) 835 75 11, www.radaway.pl


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA