Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

\"Koralle S600\" to innowacyjna koncepcja wydzielania przestrzeni kąpielowej w nowoczesnej łazience. Elementy serii pozwalają na zaaranżowanie eleganckiej, komfortowej kabiny prysznicowej na wiele sposobów.

Zgodnie z najnowszymi trendami strefa prysznicowa łazienki staje się coraz większa i wygodniejsza. Przy tym bardzo dyskretnie wydzielona. Ograniczają ją jedynie proste tafle szkła. Transparentne przegrody są niemal  niewidoczne. Elementy służące do zamontowania szyb i innych koniecznych mechanizmów sprowadzone są do niezbędnego minimum. Wszystko po to, by powstało wrażenie, że przestrzeń kąpielowa jest jak najbardziej otwarta.
Seria \"Koralle S600\" daje pełną swobodę projektowania. Przestrzeń kąpielową można zaaranżować na wiele sposobów wybierając spośród dwunastu podstawowych modeli. Kabiny z tej serii znajdują zastosowanie zarówno w małych pomieszczeniach, jak i w przestronnych pokojach kąpielowych.  Doskonale pasują do wnętrz minimalistycznych. Świetnie zdają egzamin również w łazienkach zaaranżowanych w dawnym stylu.
W nowoczesnej łazience coraz rzadziej stosuje się brodzik. Osoba kąpiąca się stoi po prostu na posadzce, a ściany kabiny sięgają do samej podłogi. Elementy serii \"Koralle S600\" zaprojektowano zarówno z myślą o takim rozwiązaniu, jak i do zamontowania w komplecie z brodzikiem. Kabiny \"Koralle S600\" nawet w komplecie z brodzikiem sprawiają wrażenie bardzo lekkich. Profile boczne oraz górne i dolne elementy mocujące są niesłychanie dyskretne, a zawiasy całkowicie niewidoczne. Drzwi otwierają się i zamykają bardzo łatwo i cicho.
W serii \"Koralle S600\" dostępnych jest kilka wariantów kabin - półokrągła,  kwadratowa otwierana z dwóch stron oraz prostokątna ze ścianami bocznymi zamontowanymi na stałe i przesuwnymi drzwiami od frontu. Specjalny wariant stanowią drzwi przesuwane do wnęki.
Szklane elementy kabin \"Koralle S600\" wykonane są ze szkła bezpiecznego o grubości 6 mm. Szyby mogą być całkowicie przezroczyste, zabarwione na kolor szary, satynowe albo z efektem kropli. Elementy aluminiowe proponowane są w różnych wykończeniach (polerowane srebro, srebro z połyskiem, chrom i kolor).
Istnieje możliwość zamówienia kabin z szybami pokrytymi fabrycznie specjalną, hydrofobową powłoką GlasPlus, która sprawia, że powierzchnia szkła jest jeszcze gładsza, co chroni ją przed nadmiernym osadzaniem się brudu i kamienia. <

Sanitec Koło, ul. Toruńska 154, 62-600 KOŁO, tel. (063) 26 18 400, infolinia 0801-17 17 17, www.koralle.pl

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA