Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
23 listopada w gmachu Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej przy ul. Grunwaldzkiej dokonano uroczystego otwarcia wystawy prac laureatów ostatniej edycji konkursu „Projekt Łazienki 2011” organizowanego przez firmę Sanitec Koło. W tym roku tematem była koncepcja toalety publicznej dla obszaru ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.
Uroczystość miała szczególny charakter, ponieważ w gronie laureatów konkursu znalazły się aż dwa zespoły studentów Wydziału Architektury PB. Wyróżnieniem II stopnia uhonorowano Łukasza Brzozowskiego i Daniela Dziczka, zaś Emilia Modrzewska i Norbert Dąbrowski otrzymali wyróżnienie internautów. Białostoccy laureaci potwierdzili duże znaczenie, jakie mają konkursy takie jak „Projekt Łazienki” w rozwoju kariery zawodowej młodych architektów i projektantów wnętrz.
Udział w konkursie dał nam bardzo wiele. Pozytywne aspekty z nim związane odczuwamy po dziś dzień, choć rozstrzygnięcie miało miejsce w czerwcu. Staliśmy się rozpoznawalni na uczelni i w szerszym gronie architektów. Nasz projekt został opublikowany w kilku specjalistycznych magazynach poświęconych architekturze – zadeklarował Łukasz Brzozowski.
Wystawę można było oglądać do 9 grudnia.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA