Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Keramag

REKLAMA

Motyw fali – płynne formy oraz miękkie linie – to charakterystyczny wyznacznik nowej łazienki „Flow” marki Keramag. Organiczne kształty ceramiki, harmonijnie skomponowane z płaszczyznami mebli tworzą spójną koncepcję o niewątpliwym uroku lekkości.

- Kształty w sposób naturalny wynikają z danego materiału – mówi projektant serii „Flow”, znakomity niemiecki architekt Hadi Teherani – Ściana pomieszczenia płynnie przechodzi w przedmiot wkomponowany w jego wnętrze – i oto mamy umywalkę.
Ideą projektu było zintegrowanie ceramiki łazienkowej w ramach całej przestrzeni łazienki. Hadi Teherani opisuje swoją wizję następująco:
Fala w płynny sposób organizuje całą przestrzeń, a kształty przenikają się. Elementy serii „Flow” powinny być oglądane w bezpośrednim połączeniu z przestrzenią i projektem wnętrza. Najważniejsze są odczucia zmysłowe i higiena.
Łazienka „Flow” to przykład ambitnej koncepcji architektonicznej, odwołującej się do harmonii z naturą, a jednocześnie zachowującej najwyższe standardy technologiczne i jakościowe. Miękkie kształty pozwalają tworzyć stylizowane wnętrza o wyjątkowej atmosferze, niezależnie od wielkości łazienki i jej funkcjonalności. Ceramika i meble „Flow” stworzą przyjazny azyl zarówno w małej łazience, jaki i w przestrzennym, rozsłonecznionym salonie kąpielowym. Piękno form, wysoka funkcjonalność i szlachetność materiałów przemówią także do wyobraźni projektantów obiektów publicznych, hoteli czy restauracji.
Ceramika „Flow” harmonijnie komponuje się z otoczeniem dzięki prostemu językowi formy. Wszystkie elementy odznaczają się konsekwentnym wzornictwem z podkreśloną, stylistycznie spójną linią brzegu umywalek, misek ustępowych i pisuaru. Wyjątkowość wzornictwa ceramiki serii „Flow” wynika z zastosowania płynnych, prostych form. Na pełną serię składają się: dwie małe umywalki (szer. 40 i 50 cm), trzy duże umywalki (szer. 60, 65 i 70 cm) kompletowane z półpostumentem, umywalka nakładana na blat (szer. 60 cm), miska ustępowa wisząca i stojąca oraz kompakt. Do wyboru są również dwa typy bidetów: wiszący i stojący oraz pisuar.
Uzupełnieniem całości jest wyjątkowo oryginalny zestaw mebli łazienkowych, dopasowanych w najdrobniejszych szczegółach stylistycznych do ceramiki. Oryginalny kształt uchwytów meblowych – jakby wypływających falą z płaszczyzny mebla – naśladuje linie brzegu umywalek, stanowiąc wyraźne i niezaprzeczalne połączenie wzornicze produktów ceramicznych i umeblowania. W serii dostępne są szafki podumywalkowe i boczne w opcjach z jedną lub dwiema szufladami oraz szafka wysoka (szer. 43 cm, wys. 182 cm). Korpusy mebli są białe, fronty mogą być w kolorze biały mat lub jasny dąb, elementy dekoracyjne uchwytu dostępne są zaś na zamówienie w 6 kolorach. Dopełnieniem zestawu mebli jest lustro z oświetleniem. <


Sanitec Koło Sp. z o.o. ß ul. Toruńska 154 ß 62-600 Koło ß tel. (063) 261 84 00 ß infolinia: 0801 17 17 17 ß www.keramag.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA