Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Eleganckie i efektowne przykrycia do kanałów prysznicowych i wpustów łazienkowych, oświetlenie oraz rozwiązania typu Walk-In – to wszystko mogli zobaczyć odwiedzający stoisko Grupy ACO podczas targowego tygodnia we Frankfurcie.

Grupa ACO – specjalista w dziedzinie odwodniania powierzchni z powodzeniem udowadnia, że  elementy instalacji łazienkowych mają wpływ nie tylko na komfort korzystania z urządzeń sanitarnych, ale mogą także dekorować wnętrze. A przekonać się o tym mogli odwiedzający stoisko firmy ACO podczas wystawy „Bathroom Experience” na tegorocznych targach ISH.
Niewątpliwie największe zainteresowanie zwiedzających wzbudziła propozycja do okolic kabin prysznicowych typu Walk-In, montowanych bezpośrednio na posadzce. „Aco ShowerDrain Walk-In” – nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku” to odwodnienie oparte  na konstrukcji ze stali nierdzewnej, od spodu zabezpieczonej specjalną pianką konstrukcyjną, z przykryciem odpływu wykonanym z drewna egzotycznego (teak lub lapacho). Pomimo że rozwiązanie to przeznaczone jest głównie do przykrycia odpływu w pobliżu natrysku, może być stosowane także w wersji bezodpływowej w miejscach narażonych na okazjonalne zachlapanie, np. w pobliżu umywalki. W wersji odpływowej natomiast stanowi ideale uzupełnienie dla odwodnienia liniowego „ShowerDrain E”.
Grupa ACO zaprezentowała również pomysłowe i efektowne rozwiązania kanałów prysznicowych „Aco ShowerDrain E” z przykryciem szklanym lub metalowym, także z opcją podświetlenia bezprzewodowego, bez włączników – w pełni niezależne od użytkownika – samo wie, kiedy ma rozjaśnić przestrzeń odpływu. Natomiast 26 wzorów przykryć pozwala zatracić się w estetyce i dokonać unikalnego dla danego wnętrza wyboru. Ruszty ze stali nierdzewnej o lśniącej, polerowanej powierzchni, bezpiecznej dla stóp i łatwej w czyszczeniu, wykonane w technologii Smooth & Safe, oferowane są w ośmiu nowoczesnych wzorach. Przykrycia szklane natomiast w wersji jednokolorowej, w prążki lub z subtelnym motywem roślinnym.
Dotychczasowa oferta przykryć do wpustów łazienkowych „ACO ShowerDrain Easyflow” w postaci metalowych kratek (okrągłych i kwadratowych) w wielu atrakcyjnych wzorach, została poszerzona o przykrycia szklane. Producent zaproponował cztery wersje produktu: w kolorze białym, czarnym, a także z dekorem kwiatowym w kontrastowym kolorze.
Na stoisku ACO można było obejrzeć, a przy okazji sprawdzić działanie podświetlenia do wpustu łazienkowego „ACO ShowerDrain Easyflow”. Wykorzystujący kolorowe diody LED zestaw oświetleniowy, pozwala uzyskać oryginalny efekt dekoracyjny w miejscu odpływu wody. Wzór kratki zostaje podświetlony na zielono, niebiesko, czerwono albo w kolorach tęczy. <

Aco Elementy Budowlane Sp. z o.o., ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo, tel. (22) 767 05 00, www.aco.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA