Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pewnie wiele osób zastanawia się nad tym, czy projektanci noszą zaprojektowane przez siebie ubrania, używają stworzonych przez siebie perfum, otaczają się przedmiotami, które sami wymyślili? Oto więc mamy łazienkę projektantów wypełnioną dziełami ich własnych rąk. Niepowtarzalną jak ręcznie robiona biżuteria. O estetycznej wartości nie do przecenienia.

Większość elementów obecnych w tej łazience wytworzonych zostało na potrzeby tego wnętrza: szklane płytki, którymi wyłożona jest kabina prysznicowa, kinkiet nad umywalką, półka toaletki. Zdradzają one nie tylko ceramiczno-szklarską profesję gospodarzy, ale pokazują potencjał ich projektowych i wykonawczych możliwości. Swoistym dziełem sztuki jest kabina prysznicowa wyłożona szklaną mozaiką. Misternej pracy wymagał zwłaszcza \"brodzik\", gdyż każdy z elementów kwiatowego motywu był oddzielnie wycinany i osobno wypalany. Nawet ceramika sanitarna, zdobiona ręcznie malowanym ornamentem, jest projektem Katarzyny dla jednego z polskich producentów.

Nie tylko łazienka, ale cały dom Katarzyny i Adama pełen jest niezwykłych obiektów ze szkła i ceramiki. W szklanych aniołach, mozaikowych lampach, ceramicznych bibelotach zaklęty jest kawałek ich czasu i duszy. Ci projektanci otaczają się tym co robią, bo robią to, co kochają.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA