Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ideal Standard jest największym na świecie producentem wyrobów ceramicznych, akrylowych, armatury, akcesoriów oraz systemów hydromasażu. Jesteśmy częścią życia ludzi w ponad 40 krajach na świecie. Od 1875 roku Ideal Standard zdobywa renomę dzięki wysokiej jakości i różnorodności swoich wyrobów.

Produkty Ideal Standard oferują luksus za cenę, jakiej oczekuje klient. Ich wartość polega na doskonałej kombinacji jakości i wyważonej ceny popartej funkcjonalnym i ponadczasowym stylem. Światowej sławy projektanci współpracujący z Ideal Standard, tacy jak: Mario Bellini i Enzo Mari, Paolo Tilche, Gae Aulenti, Fabian and Studio Mźller Design, Renzo Piano i wielu innych wykorzystują całą swą wiedzę dla stworzenia wyjątkowej i niepowtarzalnej łazienki.

Podstawą naszej dobrej reputacji jest doskonałe połączenie najnowocześniejszych technologii i rzemieślniczego kunsztu. Wszystkie nasze wyroby ceramiczne są wykonane z porcelany wypalanej w temperaturze 1220 st. C, co czyni ją niezwykle twardą i nieporowatą, a przez to wytrzymałą i higieniczną. Każda sztuka wyrobu jest indywidualnie modelowana, a następnie ręcznie wykańczana i sprawdzana. Kontrola jakości jest bardzo rygorystyczna i każdy wyrób nie spełniający jej wymogów jest natychmiast odrzucany, dzięki czemu nasze wyroby ceramiczne objęte są dożywotnią gwarancją.

W bieżącym roku oferta firmy została wzbogacona o kilka nowych serii. Jedną z nich jest całościowo zaprojektowana seria Tonic obejmująca ceramikę, baterie, wyroby akrylowe oraz meble łazienkowe. Perfekcyjnie zaprojektowana seria cechuje się przejrzystym, modnym designem w łagodnej i delikatnej formie. Przy tworzeniu wizerunku łazienki według własnego gustu i uznania nie sposób pominąć doskonałych wzorniczo, płaskich, najwyższej jakości brodzików akrylowych oraz niepowtarzalnych wzorów wanien.

Inna seria nazwana Marc Newson, została stworzona przez australijskiego projektanta, który użyczył jej swego imienia. Stworzył on łazienkę, która swoją niezwykłą formą przywołuje wspomnienia stylowych lat 60-tych. Delikatnie zaokrąglone kształty ceramiki i produktów akrylowych pomimo, iż w swojej postaci są masywne, tworzą całość delikatną i harmonijną. Akcesoria łazienkowe oraz niezwykłe w kształcie baterie, tworzą konsekwentną całość.

Z kolei seria Celia to surowa linia kształtowana perfekcyjną harmonią i klasyczną, piękną formą, które razem tworzą i niepowtarzalny wzór. Seria oferuje duży wybór produktów ceramicznych, wanien akrylowych, armatury, akcesoriów i mebli. Wzorem doskonałości zdaje się być wolno stojąca wanna akrylowa na drewnianym podeście, wzmocniona materiałem Idealcast (niezwykle trwały i wytrzymały materiał stworzony przez Ideal Standard do produkcji wanien i brodzików prysznicowych, który powstaje z mieszanki żywic i składników mineralnych), z zamontowaną na jej obrzeżu baterią.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA