Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Bogata oferta ceramiki i szafek „Hall” daje szerokie możliwości aranżacji niebanalnych wnętrz, zwłaszcza w zestawieniu z oferowaną przez Roca kolekcją baterii „Targa”. Perfekcyjne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały gwarantują długotrwałe ich użytkowanie. Zarówno meble, ceramika, jak i baterie „Targa” wyszły spod ręki hiszpańskiego projektanta Ramona Benedito i stanowią przemyślaną koncepcję wystroju łazienki.

Koncepcja łazienki Ramona Benedito stanowi ciekawą propozycję zarówno do dużego salonu łazienkowego, jak i małej toalety. Modułowa konstrukcja mebli pozwala na efektywne wykorzystanie wnęk i trudnych do zagospodarowania przestrzeni, co jest szczególnie ważne w przypadku małych pomieszczeń. Ergonomiczne i praktyczne rozwiązania – jak otwierane od góry szafki podumywalkowe, czy obszerne, samodomykające się szuflady pozwalają na funkcjonalne, a przy tym designerskie aranżowanie łazienki. Wysokiej jakości materiały odporne na wilgoć i zmiany temperatury gwarantują długotrwałe ich użytkowanie, a okucia posiadają dożywotnią gwarancję. Są one dostępne w dwóch nowych modnych kolorach: wenge oraz dębu bielonego.
Meble „Hall” uzupełniają bogatą kolekcję ceramiki o tej samej nazwie, tworząc kompletną i przemyślaną koncepcję wystroju łazienki. Ramon Benedito zaprojektował również serię baterii „Targa”, które pasują do ceramiki „Hall” zarówno pod względem estetycznym jak i technicznym. Dzięki temu zestawiając poszczególne elementy kolekcji, nawet w różnych kolorach czy rozmiarach, zawsze uzyskuje się efekt harmonii i spójności, nawet jeśli są to odważne i oryginalne kompozycje.
Ramon Benedito to jeden z najsłynniejszych designerów współczesnego wzornictwa. Hiszpański projektant tworząc poszukuje „poetyckiej i emocjonalnej doskonałości w przedmiotach codziennego użytku”, w efekcie powstają projekty nowoczesnych, oryginalnych urządzeń o minimalistycznych formach. Ramon Benedito jest także autorem kilku wcześniejszych projektów stworzonych specjalnie dla firmy Roca – ceramiki „Happening” oraz baterii: „Moai”, „M2”, „Logica” i „Victoria Plus”.
Pliki CAD pomocne przy tworzeniu projektów przez architektów i salony sprzedaży jak Autocad, Arcon, 3Dstudio, Archicad i Cad decor oraz materiały wideo dostępne są na stronie www.roca.pl. <


Ola Buczkowska, projektant wnętrz
Oba warianty kolorystyczne szafek „Hall”: wenge i dąb bielony, wyglądają bardzo naturalnie. Szafki w chłodnych odcieniach mają ciekawą fakturę i nowoczesny styl. Są minimalistyczne i uniwersalne, w dobrym guście. Dobrze komponują się z innymi elementami wnętrza i podkreślą jego charakter, np. dekorując nimi łazienkę w przedwojennej kamienicy nadamy pomieszczeniu sznyt stonowanej elegancji. Dobrze będą wyglądać również we współczesnych loftach. Dzięki swej minimalistycznej, kubistycznej formie, ładnie komponują się z różnymi wykończeniami ścian. Można je łączyć zarówno z powierzchniami gładkimi, jak i z wzorzystymi. W jasnym wnętrzu dąb bielony będzie miał charakter nieco romantyczny, sentymentalny. Wenge w ciemnym zaś stworzy atmosferę tajemniczą, nastrojową, a nawet orientalną. Na pewno warto poświecić nieco czasu na wybór odpowiednich uchwytów, bo niewłaściwie dobrane mogą zniszczyć cały zamierzony efekt.


Roca Polska Sp. z o.o. • 44-109 Gliwice • ul. Wyczółkowskiego 20 • tel. (32) 339 41 00 • www.roca.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA