Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Szeroka oferta produktów firmy Ravak łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne z estetyką i funkcjonalnością, co sprawia, że doskonale odnajdują się one w każdej łazience.

Linia Glassline jest w stanie sprostać wymaganiom osób, które poszukują interesujących form.

Kabina prysznicowa Glassline zachwyca przestronnością i lekkością konstrukcji. Oszczędny design z minimalistycznymi akcentami uchwytów, zawiasów oraz wsporników, które dodają stabilności, to kwintesencja krystalicznej formy. Kombinacja najlepszych materiałów, nowoczesnego wzornictwa i doskonałej technologii uwodzi czystymi kształtami i pozorną prostotą wyrobu.

Kabiny z tej kolekcji dostępne są w szerokim asortymencie kształtów i rozmiarów (80/90/100 cm). Mają chromowane zawiasy, które nie wymagają smarowania, a przy kącie odchylenia 60ˇ same zamykają drzwi. Wszystkie miejsca styku szkła z metalem są zabezpieczone tworzywem sztucznym. Chromowana listwa progowa uniemożliwia wyciekanie wody. Drzwi wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, a ścianki - 8 mm. Kabiny zabezpieczone są warstwą Ravak Anitcalc, która ułatwia utrzymanie szkła w czystości. Na wszystkie produkty linii Glassline obowiązuje dwuletnia gwarancja.

Estetykę kabin podkreślają i wzbogacają luksusowe brodziki Gigant Pro (80x100 cm, 60x120 cm), Genta Pro (90 cm), Elipso Pro (80/90/100 cm), Perseus Pro (80/90/100 cm) z nowej serii Galaxy Pro. Brodziki te wykonane są ze zmielonego dolomitu i żywicy poliestrowej technologią odlewu. Mają 3 cm grubości i jako brodziki bezbarierowe mogą być wpuszczane w podłogę. Można je instalować na kilka sposobów: bezpośrednio przykleić do równej podłogi (ewentualnie ułożyć na podkładzie betonowym), na nóżkach Base lub z panelem czołowym Set. Powierzchnia czołowa panelu jest wykonana z materiału identycznego kolorystycznie z brodzikiem. Specjalna powierzchnia ogranicza poślizg i zwiększa bezpieczeństwo podczas kąpieli. Brodziki te nie wymagają specjalnych prac budowlanych i można je montować pod standardowe kabiny. Gwarancja - 2 lata.

Wyroby firmy Ravak są regularnie testowane i odpowiadają wszystkim europejskim i pozaeuropejskim normom. Posiadają certyfikat T†V oraz atest PZH, aprobatę techniczną na znak bezpieczeństwa B, a na cały proces produkcji - ISO 9001.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA