Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Graff, Ceramika Gres i Meble Klose reprezentowały polskich producentów na moskiewskich targach Bathroom&Kitchen. Impreza, która odbyła się w dniach 8-11 listopada w Moskwie już po raz czwarty, towarzyszyła targom budowlanym „International Building Salon”.
Targi skierowane głównie do specjalistów-dystrybutorów, architektów, designerów, przedstawicieli salonów łazienkowych i kuchennych – przyciągnęły też mieszkańców Moskwy.
Polsko-amerykański koncern Graff, producent m.in. baterii łazienkowych, pokazał w Moskwie znaną już w Polsce ofertę: nowoczesną „Signature Collection”, a także serię „Classic” utrzymaną w stylu retro.
Wśród publiczności odwiedzającej nasze stoisko największym zainteresowaniem cieszyła się bateria „Lauren” zdobiona złotem – zdradziła preferencje rosyjskich klientów detalicznych Katarzyna Butrymowicz, specjalista do spraw marketingu w firmie Graff. – Prezentowaliśmy także nowości, m.in. zestawy prysznicowe, które pokazywaliśmy już w Mediolanie. Są one w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, do Polski wejdą w styczniu przyszłego roku.
Graff i Ceramika Gres są zadowolone z moskiewskich targów:
– Targi to doskonała sposobność do nawiązywania kontaktów, których na tym terenie jeszcze nie mamy. Nowych kontraktów na razie nie podpisaliśmy, trwają negocjacje, ale rosyjski rynek jest dla nas bardzo ważny i interesujący – podsumowuje moskiewskie targi Katarzyna Butrymowicz.
Z kolei Ceramika Gres, która na tym rynku jest już obecna od ponad siedmiu lat, pojechała na tę imprezę by wspomagać swojego moskiewskiego partnera. Współpracuje z nim od czterech lat.
Już po dwóch pierwszych dniach targowych nasz klient był bardzo zadowolony. Odwiedziło go ponad 200 firm – opowiada Michał Szydłowski, dyrektor handlowy  Ceramiki Gres. – Oprócz samej ekspozycji przygotowaliśmy też wspólnie prezentacje i bezpośrednie spotkania z klientami. To był udany wyjazd, który spełnił swój cel: umocenienie i promowanie naszej marki.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA