Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 19-21 marca br. tereny wystawowe wrocławskiej Hali Ludowej po raz 17. zgromadziły wystawców Targów Budownictwa \"Tarbud Wiosna\". Równolegle z \"Tarbudem\" odbyła się XI edycja Wiosennych Targów Kamienia i Maszyn Kamieniarskich \"Trak\".

Ponad 200 wystawców \"Tarbudu\" - wśród których zdecydowaną większość stanowiły firmy z Dolnego Śląska - zajęło w tym roku powierzchnię 3200 m2. W porównaniu z rokiem ubiegłym to lekki spadek: podczas edycji w 2003 r. na powierzchni 4124 m2 zaprezentowało się tu 256 firm.

Podobnie jak w roku ubiegłym, wśród wystawców tegorocznego \"Tarbudu\" nie zabrakło producentów oferujących artykuły wyposażenia łazienki. Tym razem aparaty do kąpieli perełkowej Inforom i przenośne sauny domowe można było zobaczyć na stoisku firmy Ital-Net z Warszawy. Sauny, wanny z hydromasażem, baseny kąpielowe, zadaszenia basenowe i in. pokazała z kolei opolska firma Basenland, natomiast firma Toi-Toi z Wrocławia zaprezentowała przenośne, ekologiczne kabiny WC.

Na \"Tarbudzie\" swoje nowości prezentowała również m.in. firma Świat Wellness. Na jej stoisku można było zobaczyć m.in. najnowszą saunę fińską firmy Lagerlolm Finnsauna z cedru kanadyjskiego, wanny z hydromasażem i kabiny masażowo-parowe włoskiej firmy Teuco oraz najnowsze produkty firmy Hansgrohe z linii Raindance. Ofertę uzupełniały ekskluzywne meble firmy Kettler.

- Meble te z powodzeniem można wykorzystywać zarówno w ogrodach, jak i w pomieszczeniach wellness, np. do zrelaksowania się po kąpieli w suchej saunie czy łaźni parowej - uważa Grzegorz Freus, właściciel firmy Świat Wellness.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA