Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniach 21-22 czerwca w Jadwisinie k. Serocka odbyło się spotkanie handlowe udziałowców Grupy Handlowej Sangroup. W jego trakcie prezes zarządu Grupy Katarzyna Borowik przedstawiła wyniki zakupowe I półrocza, omówiła współpracę z obecnymi dostawcami oraz przedstawiła propozycje nowego współdziałania handlowego pochodzące zarówno od producentów (Georg Fischer, Siemens, Media Miar), jak i potencjalnych kandydatów na członków Grupy.
Zaprezentowane zostały również nowe rozwiązania techniczne usprawniające bieżącą współpracę między partnerami handlowymi - m.in. platforma wymiany danych EDI. Nowo utworzona rada nadzorcza w składzie Czesław Szymański z firmy Efli, Janusz Kowalski z firmy Eska oraz Renisław Pomichter z firmy Proterm zreferowała działania organu nadzorującego działalność spółki. Spotkanie zakończył wspólny rejs statkiem po Zalewie Zegrzyńskim, w trakcie którego wymieniano się doświadczeniami, dyskutowano nad obecnymi trendami w branży oraz bawiono się przy dźwiękach muzyki szantowej. 
Następne spotkanie Grupy odbędzie się we wrześniu w Olsztynie, podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby firmy Lech Centrum Ciepła.           
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA