Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W kwietniu 2011 pod adresem www.grupa-armatura.pl ruszył nowy serwis internetowy Grupy Armatura. Odświeżona formuła strony zawiera czytelny przegląd produktów oraz porady dla klientów i specjalistów. Nowością jest rozbudowany dział Inspiracje stworzony z myślą o osobach poszukujących aktualnych trendów aranżacyjnych i nowinek lifestylowych.
Nowy serwis krakowskiego producenta to przejrzysty i nowoczesny przewodnik multimedialny po świecie armatury. Jest on odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy odwiedzając stronę oczekują wyczerpujących informacji o produktach, ale także cennych wskazówek i rad, pomysłów na wykreowanie wyjątkowych łazienek czy kuchni. Strona wyróżnia się czytelnym układem i odpowiednim wyeksponowaniem poszczególnych zakładek. Taka struktura pozwala na swobodne poruszanie się po serwisie www.grupa-armatura.pl i łatwe odnalezienie potrzebnych materiałów.
Oferta Grupy Armatura jest wyraźnie podzielona na trzy kategorie tworząc multimedialny katalog. Do każdego z produktów dołączony jest szczegółowy opis  techniczny. Internauci znajdą w serwisie także wszystkie nowości wprowadzane do  asortymentu producenta, porady dla klientów i specjalistów oraz aktualności z życia firmy. Szczególną uwagę warto zwrócić na dział Inspiracje i zawarte w nim nowinki ekologiczne, lifestylowe oraz obowiązujące trendy aranżacyjne.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA