Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W trakcie tegorocznych targów ISH szczecińska firma Novoterm zaprezentowała swoją całościową ofertę w zakresie oferowanego przez nią wyposażenia łazienkowego. Oprócz dobrze znanych na polskim rynku propozycji pokazano również nowe produkty sygnowane nową marką Loge.

Początek działalności firmy Novoterm sięga 1988 roku. Była ona wówczas na polskim rynku jednym z prekursorów w zakresie importu i dystrybucji nowoczesnych elektrycznych urządzeń techniki grzewczej. W obecnej formie firma działa od 1995 roku. Jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektrycznych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych do użytku domowego na polskim rynku, a jej produkty zyskały uznanie także na wymagających rynkach europejskich. Firma stale doskonali swą ofertę dostosowując ją do rosnących potrzeb klientów.
Novoterm zajmuje się dystrybucją wyposażenia łazienkowego od 2002 roku, kiedy to na rynek trafiły pierwsze produkty sygnowane jej marką. Od tego czasu ambicją firmy stało się oferowanie produktów łazienkowych stanowiących połączenie atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania, oferowanych po przystępnych cenach.
Udział w tak dużej i prestiżowej imprezie wystawienniczej jak targi ISH to możliwość ukazania naszej całościowej oferty ze szczególnym uwzględnieniem licznych nowości szerokiemu gronu naszych polskich kontrahentów - deklaruje Justyna Wierzchowska-Siwek, asystent dyrektora handlowego w firmie Novoterm. - Żadna z branżowych polskich imprez wystawienniczych nie jest w stanie zebrać tak wielu naszych partnerów w jednym miejscu i czasie. Sądząc po dużym zainteresowaniu, jakim cieszyło się nasze stoisko, udział w ISH oceniamy jako bardzo udany.
Wyposażenie łazienkowe oferowane przez Novoterm w zależności od asortymentu sygnowane jest obecnie jedną z dwóch marek własnych - Loge i Kerra. Wspólną cechą wszystkich łazienkowych propozycji składających się na ofertę firmy Novoterm jest bardzo wysoka jakość oferowana po przystępnych cenach. Cechy te czynią produkty Loge i Kerra szczególnie atrakcyjną propozycją dla klientów pragnących stworzyć estetyczną, funkcjonalną i trwałą łazienkę.
- Obecnie posiadamy w ofercie praktycznie kompletne z punktu widzenia asortymentowego wyposażenie łazienkowe. Co więcej, opierając się na naszych propozycjach można zaaranżować łazienki w bardzo różnych stylach. Sprzyja temu stylistyczna spójność starannie dobranych poszczególnych elementów składowych naszej oferty - dodaje Justyna Wierzchowska-Siwek.

Loge 0 design z charakterem
Pierwsza z marek to całkowicie nowy brand wprowadzony na rynek w marcu tego roku. Targi ISH były więc pierwszą okazją do głębszego zapoznania się z marką Loge, pod którą firma Novoterm oferuje kilkanaście rozbudowanych serii armatury łazienkowej oraz kabiny masażowo-parowe.
Każdą z 15 dostępnych serii armatury Loge wyróżnia atrakcyjne wzornictwo o silnie zindywidualizowanym charakterze, zaspokajającym potrzeby wielu grup klientów. I tak np. serie Denver i Toronto o wyrazistych, kubicznych formach baterii, doskonale wpisują się w aktualne trendy wzornicze obowiązujące w europejskim  łazienkowym designie. Z kolei kolekcja Capri to czysta klasyka, o której decyduje nie tylko ponadczasowy kształt uchwytów, ale także smukłe formy korpusów baterii. Kolekcja Luxor/Epoca to propozycja dla klientów ceniących armaturę w stylu retro, która w tym przypadku
stanowi połączenie nostalgicznej formy z dużą funkcjonalnością, efektownym wykończeniem i dużą dbałością o detale.
Większość serii armatury Loge dostępna jest w wykończeniu chromowym, choć dla dodania indywidualnych cech wzorniczych wybrane kolekcje posiadają odmienny typ wykończenia. I tak np. serie Capri, Dallas i Boston oferowane są w wykończeniu szczotkowanego niklu, seria Alto Sati w wykończeniu satynowym, zaś seria retro Luxor/Epoca w wykończeniu antycznego mosiądzu.
W asortymencie kabin masażowo-parowych sygnowanych marką Loge dostępne są dwa modele: Satis i Aura. Ich cechą, szczególnie widoczną w modelu Satis, jest bardzo bogate wyposażenie. Do wytwarzania obu modeli stosowane jest bezpieczne szkło hartowane grubości 5 mm. Pewne zamknięcia kabin zapewniają magnetyczne zamki. Kabiny Satis iAura oferowane są z białym lub satynowym kolorem profili. Dostępne rozmiary tych kabin to 90x90x215 cm i 100x100x215 cm.

Kerra - jakość w dobrej cenie
Wprowadzona ponad rok temu marka Kerra obejmuje z kolei ceramikę sanitarną, panele masażowo-prysznicowe, systemy odpływowe. Wspólnymi elementami wszystkich oferowanych serii ceramiki (Standard, Cubica, Corner i Retro) są miski ustępowe typu kompakt oraz umywalki z postumentami. Obok nich oferowanych jest 9 modeli umywalek nablatowych o bardzo zróżnicowanej i jednocześnie atrakcyjnej formie.
W ramach marki Kerra uwagę zwraca rozbudowana oferta paneli masażowo-prysznicowych. Dostępne są zarówno modele wykonane tak z akrylu sanitarnego, jak i z aluminium. Część modeli (m.in. Marea i Akwane) posiada bardzo efektowne głowice-deszczownie zapewniające szczególnie dużą przyjemność korzystania z kąpieli.
Wreszcie marka Kerra to również 3 modele ekskluzywnych, szklanych umywalek (Napoli, Roma i Torino), które swoją szlachetną, pozbawioną zbędnych ozdób formą idealnie wpisują się w preferencje  klientów pragnących nadać swoim łazienkom zindywidualizowaną i wysublimowaną formę. Wszystkie umywalki zamówić można wraz ze spójnymi stylistycznie otwartymi szafkami podumywalkowymi.
Program w ramach marki Kerra uzupełniają dopracowane wzorniczo zawory kątowe, umywalkowe zestawy odpływowe oraz korki typu click-clack ułatwiające korzystanie z umywalek.
Do bogatej oferty firmy Novoterm w zakresie wyposażenia łazienkowego zaliczają się także kabiny prysznicowe Dalia oraz Vivano. Także w ich przypadku do konstrukcji ścian wykorzystano wysokiej jakości bezpieczne szkło grubości 5 mm dostępne w wersji transparentnej i szkła mrożonego (crepi). Profile kabin oferowane są w kolorach biały, chrom i satyna. Obie kabiny dostępne są w dwóch wersjach wymiarowych: 80x80 i 90x90 cm, przy tej samej, bardzo praktycznej wysokości 192 cm. Wraz z kabinami oferowane są brodziki, stanowiące z nimi integralną całość, tak pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA