Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Logo Design, producent ekskluzywnych umywalek i mebli, wprowadziła do swej oferty grzejniki łazienkowe. Premierowa prezentacja pierwszych modeli miała miejsce na tegorocznych targach Cersaie w Bolonii. W naszym kraju dostępne są one od października.

Jak dotychczas Logo wprowadziło dwa modele grzejników. Wykonane są one ze stali kwasoodpornej i przystosowane do pracy w układzie mieszanym (zasilanie z sieci c.o. i niezależnie jako grzejnik elektryczny). Projektantem grzejników jest Wiesław Olko, uznany polski scenograf teatralny, operowy, filmowy i telewizyjny. Ich wykonawstwem na zlecenie firmy Logo zajmuje się jeden z polskich producentów grzejników łazienkowych. W przygotowaniu jest jeszcze kilka innych grzejników, natomiast ich wejście na rynek będzie uzależnione od zainteresowania klientów dotychczasowymi modelami.

Wprowadzenie wysokiej jakości grzejników jest początkiem szerszej strategii firmy Logo.

- Chcąc w pełni dotrzeć do odbiorców naszych wyrobów musimy oferować kompleksowe wyposażenie łazienki. W długookresowych planach bierzemy pod uwagę wprowadzenie do oferty kabin prysznicowych - mówi Robert Niemczewski, prokurent Logo Design.

Dodatkowo firma Logo Design poszerza swoje dotychczasowe usługi w zakresie aranżacji wnętrz. Ostatnią jej pracą jest wykonanie aranżacji studia \"Wiadomości\" Programu 1 Telewizji Polskiej.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA