Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W lutym sieć hurtowni instalacyjnych Tadmar  Sp. z o.o. rozpoczęła nową kampanię marketingową poświęconą obchodom 20 jubileuszu jej istnienia. Z tej okazji ogłoszono „Loterię Jubileuszową”, która potrwa od lutego do grudnia 2010 roku.
Klienci zrzeszeni w programie lojalnościowym Tadmar Partner i kupujący produkty strategicznych dostawców Tadmar, mają możliwość wylosowania wartościowych  nagród, w tym: 3 samochodów marki Ford Focus, ponad 100 laptopów i nagrodę główną – Forda  Mondeo!
Zasady udziału w loterii są proste. Każde zakupy produktów Partnerów Tadmar Partner dokonane przez uczestnika programu na łączną kwotę 10 000 zł netto, to jeden los w losowaniu Forda Focusa i laptopów. A każde kolejne 10 000 zł netto to dodatkowa szansa na wygraną. Natomiast każde zakupy tych produktów na łączną kwotę 100 000 zł netto to jeden los w losowaniu nagrody głównej: Forda Mondeo. I analogicznie każde kolejne 100 000 zł netto to dodatkowa szansa na wygraną tego samochodu.
Na stronie internetowej www.tadmar.pl Klienci Tadmar Partner mają na bieżąco dostęp nie tylko do informacji na temat loterii, ale także – po wpisaniu swojego numeru karty uczestnika – mają możliwość sprawdzania ilości zdobytych losów.
W ramach loterii w odstępach kilkumiesięcznych zostaną przeprowadzone 4 losowania. W trzech z nich zostaną wylosowani zwycięzcy Fordów Focusów i laptopów. Natomiast na zakończenie loterii na początku stycznia 2010 roku,  w losowaniu ostatnim i głównym, poznamy nowego właściciela Forda Modeo.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA