Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma TOP-DESIGN powstała zaledwie półtora roku temu, jednakże doświadczenie jej założycieli w branży wyposażenia łazienek sięga kilkunastu lat. Głównym założeniem właścicieli firmy od początku działalności była obsługa rynku salonów łazienkowych w zakresie nowych, mało znanych na polskim rynku marek i budowanie sieci dystrybucji z jasnymi i przejrzystymi zasadami współpracy. Produkty oferowane przez TOP-DESIGN charakteryzują się nowoczesnym designem i znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Na dzień dzisiejszy firma jest generalnym przedstawicielem w Polsce: kabin natryskowych i wanien marki Roltechnik, ceramiki łazienkowej Plavisdesign oraz armatury łazienkowej Palazzani.

Pierwszymi produktami, będącymi w ofercie firmy od początku, są kabiny natryskowe i masażowo-parowe, wanny i brodziki czeskiego producenta Roltechnik a.s. Na ostatnich targach ISH we Frankfurcie pokazano aż sześć nowych serii kabin natryskowych, między innymi dwie serie kabin suwanych na mosiężnych kołach jezdnych, ze standardową wysokością producenta wynoszącą 2 m, o grubości szkła 8 mm. Rozwiązania drzwi i kabin pozwalają zabudować wnękę prysznicową od 1,3 m aż do 4 m – seria „Kinedoor” oraz od 1,1 m do 1,5 m – seria „Ambiente Line”.
Ponadto firma Roltechnik zaprezentowała całą gamę nowych kabin typu walk-in z możliwością doboru rozmiarów i kształtów praktycznie do każdego pomieszczenia łazienkowego oraz trzy zupełnie nowe serie kabin otwieranych na zawiasach.
Kolejną grupą produktową, która od niedawna zaistniała w ofercie TOP-DESIGN jest ceramika włoskiego producenta Plavisdesign oraz armatura Palazzani. Obie grupy wyposażenia zaprojektowane zostały przez znanego designera Antonio Bullo, którego projekty zawsze łączą funkcjonalność z nowoczesną formą i trendami obowiązującymi wśród projektantów i klientów. Na uwagę zasługują serie ceramiki „Shift” i „Kapa” oraz szeroka gama umywalek nastawnych, a także cztery serie baterii łazienkowych: „Track”, „Miss”, „Pin” i „Click”. Oprócz tradycyjnych produktów ceramicznych , Plavisdesign oferuje wanny, umywalki, meble, a nawet panele natryskowe wykonane z drewna dla bardzo wymagających klientów.
Podstawową zasadą sprzedaży w Polsce produktów TOP-DESIGN, jest dostępność ”od ręki”, szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i szkolenia handlowców.
W niedługim czasie wszystkie nowe katalogi i cenniki Roltechnik, Palazzani i Plavisdesign dostępne będą na stronie internetowej firmy. <

TOP-DESIGN S. C., ul. Łukowa 18 A / U 6, 93-410 Łódź, tel. (42) 663 96 67, fax (42) 663 96 68, biuro@topdesignsc.eu, www.topdesignsc.eu

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA