Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W krakowskim salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz rozpoczął działalność nowy dział skierowany do firm zainteresowanych hurtowymi zakupami wyposażenia łazienek. Wdrożone w jego ramach  rozwiązania mają na celu maksymalne ułatwienie zakupów przez hurtowników.
Dla zainteresowanych kontrahentów przygotowano specjalnie skonstruowany program komputerowy, który za pośrednictwem sieci pozwala na sprawdzenie oferty salonu.
- Program w swojej konstrukcji przypomina znane serwisy aukcyjne. Klient po zalogowaniu może zapoznać się z dostępną ofertą produktów w sprzedaży hurtowej salonu. Zostanie także poinformowany o cenie danego artykułu, jego producencie oraz ilości produktu dostępnej w magazynie – tłumaczy Mirosław Filipek z salonu Max-Fliz.
Tak wypracowany model obsługi kontrahentów ma na celu znaczne skrócenie czasu zamówienia oraz zapewnienie wygody klienta. W każdym miejscu z dostępem do Internetu będzie można sprawdzić czy interesujące produkty są dostępne, zapoznać się z ich ceną oraz, co najważniejsze, je zamówić.
Zaletą systemu jest na bieżąco aktualizowany, bardzo duży asortyment produktów. Obecnie w takiej sprzedaży dostępne są produkty kompleksowego wyposażenia łazienek: wanny, sedesy, umywalki, baterie łazienkowe, kabiny prysznicowe i glazura oraz wanny i baseny Spa. W przyszłości firma Max-Fliz doda także asortyment mebli i oświetlenia.
- Oferta skierowana jest do hurtowników z całej Polski i pod ich kątem przygotowujemy atrakcyjne ceny. Również czas realizacji jest skrócony, zaś cała procedura zamówienia maksymalnie uproszczona. Aby korzystać z ułatwień wystarczy skontaktować się z nami - dodaje Mirosław Filipek.
Więcej informacji na www.max-fliz.com.pl i b2b.max-fliz.com.pl lub pod adresem b2b@max-fliz.com.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA