Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 11-15 marca tereny wystawowe Fiera Milano będą gościć uczestników 36 edycji targów Mostra Convegno Expocomfort. Na te największe na Półwyspie Apenińskim targi poświęcone technice instalacyjnej, grzewczej i chłodniczej przybędą po raz kolejny ze swymi nowościami także czołowi producenci wyposażenia łazienkowego z całej Europy.
Targowe ekspozycje podzielone będą na 4 obszary tematyczne roboczo nazwane \"ciepło\", \"energia\", \"chłód\" i \"woda\". W ramach MCE zostanie już po raz czwarty zorganizowana wydzielona ekspozycja, nazwana \"Next Energy\", poświęcona efektywności energetycznej i odnawialnym źródłom energii.
Po raz drugi w historii targom MCE towarzyszyć będzie międzynarodowa wystawa Expobagno, impreza poświęcona wyłącznie wyposażeniu łazienek, w trakcie której swą ofertę zaprezentuje kilkuset wiodących producentów, głównie włoskiego pochodzenia. W ramach Expobagno odbędą się dwie wystawy specjalne. Pierwsza z nich, nazwana \"Spa Space\" skupi wystawców oferujących rozwiązania dla obiektów spa, termalnych i wszystkich tych, w których woda jest głównym elementem decydującym o ich luksusie i charakterze. Z kolei wystawa \"Technopolis\" będzie w całości poświęcona najnowocześniejszym rozwiązaniom odpowiedzialnym za sensu stricte techniczne zaplecze współczesnych łazienek. W trakcie targów zostanie również rozstrzygnięty odnowiony konkurs Comfort & Design Award współorganizowanych przez Fiera Milano i Włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego (ADI).
Poprzednia edycja targów MCE, która odbyła się w 2006 roku zgromadziła 2750 wystawców z 56 krajów, którzy swą ofertę zaprezentowali na 157 tysiącach m2.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA