Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Noclaf działa na rynku polskim od 1994 roku, jest znaną i cenioną za swój nowoczesny styl i jakość marką. Projektowane przez Noclaf meble i umywalki łączą w sobie funkcjonalność, technologię i ergonomię oraz estetykę aktualnie obowiązujących trendów na świecie.

Firma projektuje
i produkuje takie wyroby, które pozwalają klientowi na dowolne aranżowanie wyposażenia łazienki zapewniając jednocześnie komfort i indywidualny charakter. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i nowoczesnych materiałów stała się symbolem jakości w dziedzinie mebli łazienkowych nie tylko w Polsce. Podstawowa oferta składa się z ośmiu kolekcji meblowych dostępnych w szesnastu kolorach oraz umywalek z mineralnego marmuru i porcelany. Celem i ambicją firmy jest zapewnienie jakości na najwyższym poziomie. Realizacja indywidualnych projektów, bogate wzornictwo, szeroka gama kolorów są wyrazem dbałości producenta o pełną satysfakcję jego klientów.
„Cambio” to kolekcja blatów, które wykonywane są w różnych wymiarach w zależności od potrzeb klienta. Blaty te oferowane są we wszystkich dostępnych dekorach. Dostępne grubości blatów to: 54, 72 i 93 mm.
Stosowanie blatów w łazience jest coraz powszechniejsze, stąd ogromna popularność tego rozwiązania wśród klientów firmy.
Kolekcja mebli „Opera” zaprojektowana została wg aktualnych trendów wzorniczych. Daje ona nieograniczoną możliwość aranżacji łazienki (dowolne umiejscowienie umywalki na blacie) oraz jej stylizacji oferując jednocześnie maksimum funkcjonalności.
„Fado” to kolekcja mebli, którą wyróżnia nowoczesny styl oraz niepowtarzalna subtelność linii. Została stworzona z myślą o harmonijnym i funkcjonalnym aranżowaniu przestrzeni łazienki, tak by nadać wnętrzu wyjątkowy, indywidualny charakter. Kolekcja ta została wykonana perfekcyjnie z materiałów najwyższej jakości i z zastosowaniem innowacyjnych technologii. <

Noclaf Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 75, Kostowiec, 05-831 Młochów, tel. 22 798 12 58, fax 22 729 94 70, e-mail: stronawww@noclaf.pl, www.noclaf.pl


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA