Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Marka KROFAM, za którą stoją Krośnieńskie Fabryki Mebli produkujące meble łazienkowe, kuchenne i dziecięce, znana była dotychczas i doceniana głównie przez  klientów z Niemiec, Danii i Holandii. Od zeszłego roku, wraz ze zmianą strategii działania firmy, meble łazienkowe tej istniejącej od ponad trzydziestu lat firmy znaleźć można również w coraz szerszej sieci salonów łazienkowych w Polsce.

KROFAM postanowił zainteresować polskich nabywców meblami wyróżniającymi się z pośród szerokiej oferty dostępnej na rynku i trzeba przyznać, że był to bardzo udany debiut – program „Self” z kolekcji „Arbor” zwyciężył w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2009” organizowanym przez miesięcznik „Łazienka”, a także zdobył nagrodę „Diament Meblarstwa 2009” – prestiżowe wyróżnienie, którym nagradzane są najlepsze meble wytwarzane i proponowane klientom na polskim rynku.
Na sukces kolekcji „Arbor”, w skład której wchodzą także linie: „Mobil”, „Mono” i „Edo”, złożył się zarówno oryginalny projekt, jak i wypośrodkowany standard. Mimo że w produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały (okucia, lakiery, płyty melaminowe w ciekawych dekorach o gładkiej strukturze), producentowi udało się utrzymać niewygórowane ceny mebli. Jak przyznają sami twórcy – myślą przewodnią powstania nowej kolekcji o nazwie „Arbor”, była chęć wprowadzenia na rynek mebli łazienkowych o dobrym, wyraźnym wzornictwie za niewygórowaną cenę, pasujących do niemal każdego wnętrza. Zróżnicowane wymiary elementów poszczególnych serii umożliwiają racjonalne umeblowanie praktycznie każdej łazienki, i małej, i dużej. Wzornictwo mebli KROFAM przykuwa uwagę swoją świeżością, znakomicie dobranymi proporcjami, tworząc z użytymi materiałami całość, która jest wysoce funkcjonalna i oryginalna, ale nie onieśmiela, raczej zadziwia swoją szlachetną prostotą. Działania projektanta były dość oszczędne, za to bardzo trafne – proste, minimalistyczne formy pozwalają wyeksponować piękno łazienkowych dodatków i akcesoriów. Te meble tworzą po prostu dobre wnętrza.
Meble łazienkowe KROFAM-u na rynku polskim są na razie nowością i wciąż torują sobie drogę wśród produktów obecnych od lat w polskich salonach wyposażenia wnętrz i w naszych domach. Krośnieńskie Fabryki Mebli to firma z tradycjami, swoją produkcję opiera o zakłady w Krośnie i Dukli gdzie zatrudnionych jest ponad 240 pracowników. Nowoczesny park maszynowy, doskonali fachowcy i świeże pomysły projektantów, każą przypuszczać, że o tej marce jeszcze usłyszymy wiele dobrego. <


Krośnieńskie Fabryki Mebli „Krofam” Sp. z o.o. • 38-400 Krosno • ul. Gen. L. Okulickiego 2 • tel. (13) 436 82 11 • www.krofam.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA